vücut sısısı 37 ve avuç içim yanıyor...hamile miyim, yumurtluyor muyum?

okyanusesintisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2009
143
6
kızlar bugün vücut sıcaklıgım 37 derece heraz ölçer oldum.ve avuç içim yanıyo.bu ay anlamadım yumurtlamamı ama merak ediyorum yumurtladıgın zaman olurmu böle yoksa hamilelik oldugu içinmi böle oldu yani.adetime 7 gün var gecikmem olmazsa normalde düzenliyim ama geçen ay 12 gün gecikmiştim.çok merak ediyorum.lütfen yardımmmmm edin.

kızlar bugün vücut sıcaklıgım 37 derece heraz ölçer oldum.ve avuç içim yanıyo.bu ay anlamadım yumurtlamamı ama merak ediyorum yumurtladıgın zaman olurmu böle yoksa hamilelik oldugu içinmi böle oldu yani.adetime 7 gün var gecikmem olmazsa normalde düzenliyim ama geçen ay 12 gün gecikmiştim.çok merak ediyorum.lütfen yardımmmmm edin.
arkadasım yumurtlaman olmuyodur ama hamiş olunca oluyo böyle çünkü yumurtlaman adetinle birlikte 12. ve 16 günler arası sennse adetine 7 gün var yani sence bu mumkunmu.ama ben hamile oldugumu ögrenmeden önce bile ateş atıyodum hamilelektede oluyo ins. Allah istedigini verri

dmlsvs canımmm sagol cevap verdiğin için.internette yumurtlama gününde ve daha sonrasında 37 ve bazen 37.1,37.2 olabicegini bunun adet dönemine kadar sürecegini adet olduktan sonra bu ısı düşerde normal vücut ısısı olursa gebe kalınmadıgını ama devam ederse 37 ve üstü hamile olunacagını yazıyo.bu bir aydır ölçüyorum ateşimi hep 36.4 36.6 falan oluyodu.dün 36.9 du bende belki yumurtluyorumdur diye ilşkiye girdim eşimle.bugün 37 bazen 37.1 oluyo.hala anlamadım yani.hamilemiyim yumurtluyomuyum.acaba diyorum geçen ay geciktim normalde 28 en geç 29 günde bir olurdum geçen ay 39.gününde oldum doktora gittim bişey çıkmadı.ama ilk kez yaşamıştım ben böle bi gecikmeyi hep düzenli olurum yani.bu ayda böle olur geç gelirse acaba şimdidmi yumurtladım dedim.sende neler olmuştu acaba benim gibimi.anlatırmısın nasıl oldu gelişmelerin.çok merak ediyorum.inş bende hamileyimdir.sıcak basıyo ve avuçlarım sıcak yanıyo yani....

hamilelikte de avuç içi yanması ve vücut ısısı yükselmesi oluyor bakalım adet olmazsan eğer test yaparsın hayırlısı olsun canım

sebebim25 teşekkür ederim.inş dediğin gibi bunlar hamilelik belirtisidir ve rabbimin izniyle hamileyimdir.sabırsızlıkla bekliyorum bende.allah isteyen herkese versin inş.

dmlsvs canımmm sagol cevap verdiğin için.internette yumurtlama gününde ve daha sonrasında 37 ve bazen 37.1,37.2 olabicegini bunun adet dönemine kadar sürecegini adet olduktan sonra bu ısı düşerde normal vücut ısısı olursa gebe kalınmadıgını ama devam ederse 37 ve üstü hamile olunacagını yazıyo.bu bir aydır ölçüyorum ateşimi hep 36.4 36.6 falan oluyodu.dün 36.9 du bende belki yumurtluyorumdur diye ilşkiye girdim eşimle.bugün 37 bazen 37.1 oluyo.hala anlamadım yani.hamilemiyim yumurtluyomuyum.acaba diyorum geçen ay geciktim normalde 28 en geç 29 günde bir olurdum geçen ay 39.gününde oldum doktora gittim bişey çıkmadı.ama ilk kez yaşamıştım ben böle bi gecikmeyi hep düzenli olurum yani.bu ayda böle olur geç gelirse acaba şimdidmi yumurtladım dedim.sende neler olmuştu acaba benim gibimi.anlatırmısın nasıl oldu gelişmelerin.çok merak ediyorum.inş bende hamileyimdir.sıcak basıyo ve avuçlarım sıcak yanıyo yani....
arkadasım insallah Allahım istedigini verir.söyle soyleyim valla bende hep günümde olurum adet ama hamile oldugum ay 5 gün gec kaldım ve üstüne 2 gün adet olcakmısım gibi kanamam oldu hafif hafif test yaptırdımhamile cıktım.canım bak yumurtlama öle ayın herdakikası olabilcek degil belli zamanda yumurtluyosun sonra o gelişiyo sonra spermle birlesince oluyo ben cook arastırdımm doktorlara gittim 8 ay bekledm ugrastım hep yumurtlalarıma baktırdım megerse rahım agzındaki yaram engelliyomus onu dondurtturdum hemen hamile kaldım o ay.benm 9veya10.gün oluyomuş yumurtlamam ama bize hep 12 14 16 günleri ilişki deniyodu megyerse ozman gecmiş oluyomuş .bende yumurtlama günümde senn soledigin gibi ates yukselmesi oluyodu hafif sancılanma gibi bide halsizlik oluyodu doktora gidiyodum gercektende yumurtlama oluyomus doktorda bana diyodu mesela 3 gün sonra gel olgunlasır bakalım diyodu gittigimde diyodu mesela bugün ilişki veya yarın diyodu. doktor biliyor bence bole oldugunda bi doktora git yumurlama zamanınmı ögrenirsin hem nezma oldugunu bilirsin.hem gitki yumurtalarına baksın sana olgunlasanı soler ilişki zmanını soler .

dmlsvs arkadaşım çok teşekkür ederim bilgilerin için.bencede bi doktora gidip takip yaptırsam iyi olucak.böle beklemek zor oluyo.mucize ya gerçekten hamile olabilmek.ALLAH tüm isteyenlere versin inş.sevgiler.....

inşALLAH YA bu aralar beni arayan mesaj atan hep hamile görmüş nedense. inş dedin gibi hamileyimdir.ama gögüslerimde bi değişiklik yok acıma büyüme falan sadece ucunda acıma o kadar.inş ya bekliyorum sabırsızlıkla.daha önce bi konuda da yazmıştım.bundan 1 hafta önce eşimle ilişkimden sonra ayaga kalktım bende bi agrı sanki hasta olacakmışım gibi felaket hiç halim yok.banyomu bile zor yaptım.önceki konularda bu durumu söyledigim arkadaşlrım hamile oldugunda böle oluyo ve onlarda da hamilelik başlangıcı böle olmuş.

valla arkadasım sana solemeyi unutmusum .hamile oldugunda adet sancısı gibi sancılar cok akıntı yorgunluk .gögste batma oluyo bole uykun bvar gibi, sürekli halsiz oluyosun.hafif miden bulanıyo gibi oluyo.benim kızım 47 günlük darısı sana.bak bakalımmmm sendeee:))))

canım ya ne yapıcagımı şaşırdım.surelap marka gebelik testi aldım.öglen idrarımla yaptım adet olmama 5 gün var eger gecikmem olmassa.şüpheleniyorum normalde ama kesin diyemedim bu güne kadar tabi gebelik belirtilerimi.bi alayım bakayım erkenden silik çizgi görürümüyüm diye burda forumlarda vardı önceden ögrenenler idrar testiyle.neyse eczaneden aldım ben bu gebelik testini ilki gene görnünür silik çizgi çıktı.daha sonra bir tane daha yaptım yine oda gene daha belirgin silik çızgi çıktı.inananmadım dedim belki yanlıştır,gittim iki tane daha aldım bu testten yaptım ikisinide ama bu ikisi hiç bişey çıkmadı bide tam altında değildi çizgiler harflerin bu son iki tane yaptıgımda.şimdi ben ne yapacagım.şaşırdım kaldım.ben hamilemmiyim yoksa değilmiyim yaaaa.

canım ya ne yapıcagımı şaşırdım.surelap marka gebelik testi aldım.öglen idrarımla yaptım adet olmama 5 gün var eger gecikmem olmassa.şüpheleniyorum normalde ama kesin diyemedim bu güne kadar tabi gebelik belirtilerimi.bi alayım bakayım erkenden silik çizgi görürümüyüm diye burda forumlarda vardı önceden ögrenenler idrar testiyle.neyse eczaneden aldım ben bu gebelik testini ilki gene görnünür silik çizgi çıktı.daha sonra bir tane daha yaptım yine oda gene daha belirgin silik çızgi çıktı.inananmadım dedim belki yanlıştır,gittim iki tane daha aldım bu testten yaptım ikisinide ama bu ikisi hiç bişey çıkmadı bide tam altında değildi çizgiler harflerin bu son iki tane yaptıgımda.şimdi ben ne yapacagım.şaşırdım kaldım.ben hamilemmiyim yoksa değilmiyim yaaaa.

ya bukadar sitrese eger varsa bebek bile dayanmaz niee ecz test alıyosun önce gecik bi yada git kan testi yaptır.kanda cıkarda digeri pek güvenli degil.bole ugrasma.hem gecikince o testleri yaparsın kafanı karıstırma

merhaba dmlsvs canım adetim 28 gün geliyodu normalde ama ovulasyon hesapladım netten 34 gün sürüyo yazıyo ve adet tarihim olarak ayın 21 ini gösteriyo ama ben geçen ay 40 gn gecikmiştim ve hayatımdaki ilk gecikmeydi.şimdi benim de kafam karıştı 28 gün sürüyosa ben bugünle birlikte 3 gün geciktim ama tam emin olamıyorum ki adet tarihimden hala bekliyorum.test alıp yapmadım biraz daha bekliyim diyorum.sag kasıgımda agrı var hala batmalar oluyo tek taraflı.ama kafamı oaraya vermiyorum yoksa stres yapıyorum.biraz daha bekliyim diyorum ama belki yarın test alıp bakarım yine......o yüzden cevap yazmadım.aklıma geldi yazıyımmı diye ama bişey olmayınca daha belli olan yazmadım....

merhaba dmlsvs canım adetim 28 gün geliyodu normalde ama ovulasyon hesapladım netten 34 gün sürüyo yazıyo ve adet tarihim olarak ayın 21 ini gösteriyo ama ben geçen ay 40 gn gecikmiştim ve hayatımdaki ilk gecikmeydi.şimdi benim de kafam karıştı 28 gün sürüyosa ben bugünle birlikte 3 gün geciktim ama tam emin olamıyorum ki adet tarihimden hala bekliyorum.test alıp yapmadım biraz daha bekliyim diyorum.sag kasıgımda agrı var hala batmalar oluyo tek taraflı.ama kafamı oaraya vermiyorum yoksa stres yapıyorum.biraz daha bekliyim diyorum ama belki yarın test alıp bakarım yine......o yüzden cevap yazmadım.aklıma geldi yazıyımmı diye ama bişey olmayınca daha belli olan yazmadım....

bence 3gün geciktiyse idrar testi yapma, muhtemelen sonuc vermez.. en sagliklisi kan testi hem hamileysen doktorda bastan kontrole almis olur... hadi bakalim.. :KK49:

merhaba arkadaşlar gelişmeleri yazıcagımı söylemiştim.adet gecikmesi yaşamassam 28 günde bir olan adet tarihim bu günle birlikte 4 gün gecikti.idrar testi yaptım ve daha belirgin çift çizgimi gördüm.ama tabi kan testi yaptırmam da gerek.yarın yada öbür gün özel bir hastaneye gi,dip sonucu kesin ögrenicem.inş.hamile haberimi alırım.bana dua edin.heyşeyin önce hayırlısı tabi.:)))))

merhaba arkadaşlar gelişmeleri yazıcagımı söylemiştim.adet gecikmesi yaşamassam 28 günde bir olan adet tarihim bu günle birlikte 4 gün gecikti.idrar testi yaptım ve daha belirgin çift çizgimi gördüm.ama tabi kan testi yaptırmam da gerek.yarın yada öbür gün özel bir hastaneye gi,dip sonucu kesin ögrenicem.inş.hamile haberimi alırım.bana dua edin.heyşeyin önce hayırlısı tabi.:)))))

yasasinnnn bi hamis daha :nazar::nazar::nazar: o testler pozitif cikarsa güvenilir oluyo ama negatif ciksaydi kesin dogru anlamina gelmezdi.cünkü bana öyle olmustu :KK1: hadi bakalim Allah nazarlardan saklasin...

X