Vücut Kremleri vücudunuz çok mu kuru??alın size kendi ellerinizle hazırlayacağınız nemlendirici..

Vücut kremleri, losyonlar

bugunyinecokguzelim

eski 2323
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2009
446
0
34
arkadaşlar ben bu nemlendiriciyi tesadüfen keşfettim.daha öncesinde bebek yağı kullanıyodum vücuduma ama pek işe yaradığı söylenemezdi.bende yüzüm için hazırladığım karışımı vücuduma bir deneyeyim dedim pamuk gibi oldum inanamadım çok yoğun bir nemlendirici etkisi gösterdi bebek yağı benim karışım yanında su gibi kaldı evet fazla uzatmadan malzemelEri veriyorum canlarım;
*limon yağı
*portakal yağı
*gül yağı
*kantaron yağı
*papatya yağı
*havuç yağı
*fındık yağı
*kakao yağı
hepsini cam bi kavanozda karıştırıp her banyodan sonra uygulayın yumuşaklığaa inanamıyacaksız.
ha bide bi önerim olacak *** KESELENıP ÖYLE KULLANIN BU YAĞ KARIŞIMINI***:nazar:

Jojoba yağı, badem yağı ve soya yağını cam kavanozda karıştırıp üstünede çok az su ekleyip öyle sürün vücudunuza, hem mis gibi kokuyorsunuz hemde yumuşacık oluyorsunuz. Tavsiye ederim.olumunekankayizsmile

hepsinden ne kadar miktarda karıştırıyoruz canım ya.benim vücudum da çko kuru.hele kışın daha bi kuru oluyor.hemen denemek isterim bunu

hepsinden ne kadar miktarda karıştırıyoruz canım ya.benim vücudum da çko kuru.hele kışın daha bi kuru oluyor.hemen denemek isterim bunu

canım ben hepsinden 1 şişe alıp hepsini karıştırdım yani kaşıkla felan uğraşmıycan direk şişeyle boşaltıcaksın ayrı bi cam kavanoza mesela ben hazır bezelye kavanozuna boşalttım hepsini :)

Annemin de cildi aşırı kuru bunu kullandıktan sonra üstünüze giydiğiniz kıyafetler yağ olmuyor mu?
Ona göre kadına yapıp vereyim...
:uhm:

Annemin de cildi aşırı kuru bunu kullandıktan sonra üstünüze giydiğiniz kıyafetler yağ olmuyor mu?
Ona göre kadına yapıp vereyim...
:uhm:

hayır olmuyor.olsa bile iç çamaşırına değiyor oda uçucu olduğu için çabucak geçiyo kalıcı değil yani olsaydı ben kullanmazdım ve şuan bütün eşortmanlarım mahvolmuş olurdu.sonuçta banyodan sonra kullandığım için bu karışımı e banyomuda genelde akşam yaptığım için cevabıda eşortmanlara göre verdimsempatiksalakcinni

ben de bu karışımı arkadaşa önerdim sağolsun biraz hazırcı oriflamein kuru ciltler için vücut sütü var onu kullandı memnun da kaldı bunuda tavsiye ederim

Ay bu karışım çatlaklarada iyi gelir bence kakao yağı kantaron yağı falanda var ya içinde portakal limon fındık yağıda sıkılaştırıyormuş cildi selülitlerede veda..papatya yağı aldım bugün mis gibi kokuyor yaa bayıldımm.. hem mis gibi hemde pürüzsüz tenimiz olabilir bu karışımla bence paylaşım için teşekkürler

okurken aklıma takıldı aynı şeyi biri daha sormuş...öyle vücuda sürersek kıyafetler yağ olmaz mı diye..olmuyomuş hayret....selülitlere iyi gelir bu karışım..ama gül yağı çok sert bi yağ..bi de şey sorucam tüylenme yapmıyo dimi bu yağ karışımı?

arkadaşlar ben bu nemlendiriciyi tesadüfen keşfettim.daha öncesinde bebek yağı kullanıyodum vücuduma ama pek işe yaradığı söylenemezdi.bende yüzüm için hazırladığım karışımı vücuduma bir deneyeyim dedim pamuk gibi oldum inanamadım çok yoğun bir nemlendirici etkisi gösterdi bebek yağı benim karışım yanında su gibi kaldı evet fazla uzatmadan malzemelEri veriyorum canlarım;
*limon yağı
*portakal yağı
*gül yağı
*kantaron yağı
*papatya yağı
*havuç yağı
*fındık yağı
*kakao yağı
hepsini cam bi kavanozda karıştırıp her banyodan sonra uygulayın yumuşaklığaa inanamıyacaksız.
ha bide bi önerim olacak *** KESELENıP ÖYLE KULLANIN BU YAĞ KARIŞIMINI***:nazar:

Hımm çok güzelmiş.Liste uzun ama denesem iyi olur.

X