Vücudumun her bölgesinde damarlarım yüzeye çok yakın

kirmizigitar

Guru
Kayıtlı Üye
4 Mart 2011
10.375
11.989
bu sorunu daha önce yazan sanırım hiç olmamış. hatta bu bir sorun mu onu da bilmiyorum ama beni çok rahatsız ediyor. vucudumun her bölgesinde damarlarım öyle yüzeye yakın ki, bacaklarım, kalçam, göğüslerim, hatta yüzüm,kollarım heryerimde yeşil yeşil damarlar görünüyor. bazen aynanın karşısında ben bile kendimden korkuyorum. buğday tenliyim yaşım 24. ama kendimi bildim bileli damarlarım belirgindir. google da araştırdım ama net bişi bulamadım. fikri olan bu durumda olan varmı başka?

benimde aynı sorun malesef göz altlarında var yeşil damar çok gıcık oluyorum zaten mor hepten kötü gözüküyo ama cilde çok yakın olmasından kaynaklanıyo onun bi çözümü yok sanırım tam bilmiyorum ama göz altı için çok araştırdım uzman tvde dermatologun biri eğer hastada damar yakınlığı varsa önce bu sorunun halledilmesi gerekir diyordu gözaltı morluklarından bahsederken:18:

ben 45 kiloyum yaşım 22 zayıflıktanda kaynaklanıyor bazen kaç kilosun kırmısı gitar

o zaman çok fazla takmayacaksın arkadaşım ufak tefek kılcal dama rolsa dolgu tedavisi falan diyeceğim ama vücudu besleyen damarlara bişey yapılmıyo sanırım üzgünüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…