Voyage Sorgun'a gidenler memnun kaldınız mı?

mucok

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2010
554
5
Kızlar biz balayı tarihimizi düğünümüzden 2 gün sonraya Voyage sorgun'a aldık.. Oteli ve okuduğum kadarıyla altrenatiflerini çok beğendik ama ilk kez attile çıkıyoruz gidenler orada memnun kaldılar mı? A la carte restoranlar da herhangi bir ücret ödediniz mi? rezarvasyonlar da nasıl bir yol izlediniz..

Biz ets tur aracılığyla 4 gece 5 gün lük bir balayı düşündük gidiş'i onlar karşılıyor ama dönüş'te kalkan otobüsleri olmadığı için dönüşü ayarlamak bize kaldı ormanın içinde ki bir otelden ancak taksiyle geri dönebiliriz ve taksilerde merkeze kadar 80 - 90 tl ücret alıyorlarmış neredeyse gidiş için verdiğimiz paradan daha yüksek napıcağımızı belemedik bize tavsiyelerinizi bekliyoruz Teşekkürler :)

ben gittim canım hem de 2 kez.muhteşem tatiller oldu ikisi de.yalnız hangi ayda gittiğiniz çok önemli.biz tam sezonda değilde baharda gitmiştik.ala cartelar ücrete tabi değil.1 tanesi sadece ücretliydi onu da unuttum sanırım japon mutfağıydı.onun dışında sabahtan arayıp rezarvasyon yaptırabilirsiniz.çalışanları yemekleri çok iyiydi.odalar ültra lüks değil onu baştan söliyim.ama siz balayı çifti olacağınızdan belki özel bi oda hazırlarlar.eşimle ilk gidişimizde kaldığımız odayı çok beğenmiştik ve 2. gidişimizde biz söylemeden onu ayırmışlardı.bu arada taksiye filan binmene gerek yok.biz antalyaya uçakla gittik daha sonra alandan havaşa binip bi yerde inmiştik alana yakın bi yerde.burası sanırım alanya yoluydu ordan minibüs gibi bi şeye binip sorgun otogara gitmiştik.ordan 10 tl verip otele gittik.böyle çok uzun oluyo ama 1 saat mi ne sürmüştü tüm bunlar.iyice araştırın.taksilere para vermeyin.olmazsa ben eşime sorarım o hatırlar nerelerden neye bindiğimizi.tekrar otele gelirsek bi sürü açık ve kapalı havuzu var.yetişkin ve çocuklu aileler için ayrı restaurantları var.bi de biz son gün öğlen 12 de odayı boşalttık ve resepsiyondakilerden akşama kadar otelde kalıp kalamayacağımızı sorduk.onlarda tabiki dediler ve bize başka bi odaya tahsis ettiler ücret talep etmeden hem de.ama dediğim gibi sezon değildi.belki yazın bu kadar ilgi olmaz.oteldeki tek kötü anım kedilerdi.canım ben malesef kedi fobisi olan biriyimve restarontlarda kediler cirit atıyordu.çok utanıyorum ama elimde değil çok geriliyorum ve tiksiniyorum malesef.şöyle söleyim kaldığın oda dışında otelin her yerinde kedilere rastlayabilrisin.ama bunu çalışanlara söylediğimde ertesi akşam yemekte 1 tane bile kedi yoktu.en azından yemek yerken kedilerden eser kalmamıştı.şimdiden iyi tatiller canım.en az bizim kadar mutlu ayrılırsınız inş...

Bizde balayı için bu oteli tercih ettik. 2 eylülde aşkımla oradayız inşallah. Gidenler biraz fikir verirse çok memnun olucam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…