voyage belek te tatil yapan varmı

askbocugum

gomşumuz oluyoda bizim
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2009
6.071
2
kısmetse 24-29 mayısa rezervasyon yaptırdık voyage belek için balayımızda çok sorun yaşamıştık yine aynı sorunları yaşamaktan çok korkuyorum biraz bahtsız bedeviyimdir nereye gitsem hep bi aksilikkafamçokkarıştı çıkarda mayıs ayında gidicez mayısta nasıldır bide voyage beleğe gidip orda kalanlar varsa rica etsem biraz anlatırmısınız umarım yanlış bi seçim yapmamışızdır bu sefer herşey çok güzel olur:lepi:

canım merhaba,geçtiğimiz ağustos ayında eşim ve 1 yaşındaki kızımla gitmiştik,uçaktan iner inmez karşılayıp yarım saatte tesise götürüyorlar yorulmuyorsun çok büyük ve güzel bir tesis havuzları büyük ve temiz ama deniz için aynı şeyi söyleyemem çok dalgalı ve bulanık deniz seven biriyseniz biraz üzülebilirsiniz zira pek denize giren yok herkes havuzda, yemekleri ve çeşitler güzeldi çocukla gitmek için de mükemmel bir tesis onlar için herşey düşünülmüştü çok rahat ettik.daha pahalı olan suitlerden birini tutmadıysanız alacarde restoranlara rezervasyon yaptırmak için bayağı bir mesai harcamanız gerekiyor pahalı odaların rezerve önceliği var yinede rum tavernası ela ela için uğraşmaya değer canlı müzikle çok fena eğlendiriyor,çocuğunuz yoksa adult restoranda yemenizi öneririm plajdaki pavillionların günlük lirası 50 euro, iskelede güneşlenmenin bedeli çok erken kalkmak 07:00 gibi,eğlenmek için cumartesi akşamları çeşitli organizasyonlar,havuz partileri var biz pek ilgilenmedik bebeğimiz olduğu için,kısacası denizi hariç çok güzel bir tesis hizmet kalitesi çok iyi,mutlu ve huzurlu bir tatil geçirmenizi dilerim

canım biz gittiğimizde sıcaklık 41 derece idi yani çok çok sıcaktı bir püfürtü arasan yoktu ama sizin gideceğiniz zaman bence idealdir hava çok iyi olur çünkü ben ekim başında kaş a gitmiştim önceki sene 32 dereceydi kaş antalyanın en serin ilçesi çünkü:))))))))

merhaba canım mesajıma cevap verdiğin için öncelikle çok teşekkür ederim denizi çok seviyorum denizin kötü olması ve plajda güneşlenememek çok kötü oldu yaa çünkü denizi çok severim ben deniz aşığıyımdır çalıştığım halde normalde bile 7 de kalkmam ki tatilde hiç kalkamam heralde birde lüks suit falan deil normal club odası rezerve ettirdik off şimdiden aksilikler başadımı yaa keşke rezarvasyon yaptırmadan önce açsaydım konuyu neyse napalım umarım güzel olur herşey teşekkür ederim tekrar

bende 10 ekimde balayına gitmiştim voyage belek e.tesis gerçekten çok büyük,her yerde havuz var.biz 10 ekimde gittiğimiz için hava sıcaklığı hep 29-30 dereceydi, o anlamda rahattık.deniz ben ekim ayı olduğu için öyle zannediyordum gerçekten de bulanıktı,ki bende aynen deniz aşığıyımdır,tatil sitelerinde ilk baktığım denizin sıfır ve kum olmasıdır.burası kum ama bulanıktı,1 kere girebildim,bide deniz kenarı hep esiyordu,ama havuz başı çok sıcaktı ve bu yüzden hep havuza girmek zorunda kaldık.balayı olduğu için herşey çok güzeldi.balayı çiftlerine alacarde öncelik veriyorlar,onlar kendileri ayarlamışlardı bize,çin ve rum lokantasına gitmiştik,sabahta köy kahvaltısına,ilk sabah zaten odamıza kahvaltı gelmişti,
dediğim gibi yazın denizi nasıl olur bilmiyorum ama onun dışında herşey çok güzeldi.

saol canım sizin gittiğinizdede deniz kötüymüş çok üzüldüm :1no2:ya balayım iğreçti yinemi öyle olacak:çok üzgünüm:

arkadaşlar ben nikahımı önceden yaptım balayı cifti olma imkanımız yok mu yani=((

saol canım sizin gittiğinizdede deniz kötüymüş çok üzüldüm :1no2:ya balayım iğreçti yinemi öyle olacak:çok üzgünüm:

canım benim ya,üzülme keyif almaya çalış bu son tatilin olmayacak ki,ayrıca sana bir tavsiyede bulunabilirim voyage torba ile yer değiştirmeyi konuşsanız ets ile bütün voyageler onların torbanın denizi muhteşemmiş durgun ve berrak ama orada da havuz problemliymiş büyük olan havuz özel villa odalara aitmiş ama deniz severim diyorsun bence torba tam sana göre ayrıca belek voyagede klüp binaları çamların içinde ve çok güzel müstakil gibi ama ana binadan yani restoranların ve tüm aktivitelerin olduğu bölgeye biraz uzak yinede çok güzel bir tesis ama ben bir daha antalya civarına gitmem varsa yoksa ege...

arkadaşlar ben nikahımı önceden yaptım balayı cifti olma imkanımız yok mu yani=((

canım türkiyede bu tür durumlar yaygın olduğu için firmalar anlayış gösteriyormuş diye biliyorum yada düğün yapacaksanız onun davetiyesini gösterip yararlandırıyorlar bence yetkililere durumunuzu anlatınca tabikide balayı çifti olursunuz üzülme, mutluluklar diliyorum::))))))

opuyorumnanaktancok sevindim cnm yaa saol..opuyorumnanaktan

Günaydın opuyorumnanaktan
Bizde balayımızı Voyage Belek'te yaptık Nisan ayında gittik sezon tam anlamıyla açılmadığı için bir takım sıkıntılarımız oldu ama ufak şeylerdi halledildi, neticede her şey harikaydı
Aşırı bir kalabalık yoktu, iskelede güneşlenmek için sabah 7de kalkmamız gerekmiyordu örneğin
Diskosunda, restorantlarında rezervasyon sorunu yaşamadık vs vs
Biz çok eğlenmiştik, çok severek kalmıştık, tesis süperdi bence.
Denize girmedik hava sıcaklığı denize girilecek gibi değildi en azından bizim için çünkü denize giren turistler vardı tesiste.
Bizim seçim yaparken tek hatamız ultra herşey dahil bir tesiste kalmamız oldu, otelden dışarı hiç çıkamadık, halbuki biz gittiğimizde gezmeyi de düşünüyorduk kısmet olmadı
Ama dediğim gibi tesis mükemmeldi bizim için, çocuğunuzunda memnun kalacağına eminim çünkü o kadar çok aktivite ve faaliyet varki çocuklar için hayran kaldık.

çocuğumuz yok canım ama umarı söylediğin gibi olur inşallah güzel olur herşey saol

ben 2 kez voyage sorguna gittim ordan çok memnun kaldık ve buyüzden eylül 12-17 arası belek için rezarvasyon yaptırdık. umarım buradan da memnun kalırız voyage otelleri genelde güzel fazla şikayet yok. bu sene kızımda aramıza katıldı denizin bulanık olması canımı sıkdı bizim için önemli bir konu kızım ozman 1 yaşında olucak havuza sokmak istemiyorum.

canım, benim bebeğimde 1 yaşındaydı gittiğimizde ve ben hamileydim, ne bebeğimi ne de kendimi havuza sokmak istemiyordum ama deniz çok kötü olunca mecbur havuzda takıldık ama çok temizdi bir sorun yaşamadık 4 aylık bebek sokanlar bile vardı ayrıca bebeğim havuzu daha çok sevdi hiç çıkmak istemedi denizden çok korktu::)))))))sorgunun denizi nasıldı canım anlatırsan sevinirim ben bu yıl tekrar voyagelerden birine gitmeyi düşünüyorum ama antalyayı sevmemiştim sorgunu tavsiye edersen düşünebilirim:)))

teşekkürederim cevap için.
sorgunda tek problem denizin dibi çok taşlı olmadıydı yani gögsüne kadar gitmen lazım kuma ulaşmak için başka problemi yok onun dışında memnun kalmışdık

bende balayıma bu otele gittik herşey süperdi kesinlikle .. dönmek istemedik hiç =)
tertemiz ve enfes yemekleri olan bi yer :) 26 ekimde gittik biz yağmur bile yağdı :)))))

teşekkürederim cevap için.
sorgunda tek problem denizin dibi çok taşlı olmadıydı yani gögsüne kadar gitmen lazım kuma ulaşmak için başka problemi yok onun dışında memnun kalmışdık

teşekkür ederim canım,taşlık olması dalgalı ve bulanık olsından daha iyidir yine :::)))))

bizde ekimde balayı için voyage sorgundaydık..harikaydı ama denize girmedik havuz kullandık daha çok..biraz taşlıydı ve ben bembeyaz olduğum için etrafıma balıklar doluşuyordu :) ama tesis, çalışanlar ve yemekler süperdi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…