Voyage ama hangisi? Belek mi? Sorgun mu? Torba mı?

bikbik123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2009
154
0
39
Kızlar balayımız için Voyage otellerinden birini düşünüyoruz. Açıkcası burada çok güzel yorumlar var, beni etkileyenler de bunlar oldu. Ama hangisine gitmeli bir turlu karar veremedik. Belek ve Sorgun bölgesine daha öncede gittim denizi hiç güzel değil. Bodruma ise gitmedim ama ETS Türkiye'nin en iyi denizi o bölgeler diyor. Yani Torba da deniz açısından çok iyi. Sadece denize aldanıp Voyage Torba'ya gidersek de memnun olmazsak diye korkuyorum. O da Voyage biliyorum ama hizmet kalitesi nasıldır acaba??? Birde Belek ile Sorgun'un yerleri dışında oteller arasında hizmetlerinde kalite farkı var mı???

Gidenler yada gitmeyi düşünenler bana yardım edin hangisi olmalı sizce....

voyage grubunun tüm otelleri çok müthiş memnun kalacağından eminim bende bu seene türkbüküne gideceim inş.

Balayı için Voyage Belek daha uygun olur.Balayı&Romantizm ödülü var tesisin
Sorgun biraz daha doğa,yeşiliik ve çocuklu aileler için uygun olur.Çocuk dostu ödülü var.
Voyage Torba'da deniz açısından çok iyi,özelikle deniz istiyosanız orası ugun olur.tatil köyü konseptinde.
hangisi olursa olsun hepsinin kalitesinden,hizmetinden memnun kalırsınız :KK34:

ben 7 mayısta balayı için voyage belek i seçtim. daha önceden sorguna gitmişti herşeyden çok memnun kaldım. fakat hem bu sefer değişiklik olsun hemde balayı için daha uygun bir otel diye voyage beleki seçtim. daha büyük hem odaları hemde tesisin kendisi.. iyi tatiller

voyage torbaya gitmistim ben
cok memnun kalmistik
hem denizi guzel
hem de ala carte restoranlari
her aksam baska restoranda yemek yemistik
bir aksam balik bi aksam meksika bi aksam cin vs
baya guzeldi

Jolly tur da Voyage icin fiyat bilgisi gözükmyor
Düsündüklerim arasinda voyage de var..
Gidenlerin yorumlari nasil acaba ?

Son düzenleme:
biz balayı için Voyage bodrum'u düşünüyoruz bodrum merkeze yakınlığı bodrumu gezmemiz için çok iyi bir avantaj olur diye düşündük.

ben balayımı sorgunda yaptım mukemmel guzel bır yer.sadece denızı kum degıl taslı yanı yuruyerek gıremıyorsun.ets turdakı kız demıstı ama dınlememıstım kum sahıl ıcın belek onermıstı.bıda sansım olsa belek ısterdım.ama her sekılde memnun kalırsın..

netteki otellere ouan veren yorum yazanları çok dikkate alıp kafa karıştırmayın derim..öyle sitelere pek güven olmuyor ben okuya okuya nerdeyse vaz geçicektin voyage belekten...iyiki vazgeçmemişim..düğün sabahı benimde çok sevdiğim eşimin akrabalarıyla gittik onlar tavsiye etmişti bir sene öncesinden kendileride orda yapmış balayını bizim balayımızda dört kişi gittik accayip güzel oluyor...başka bir sevdiğiniz yeni evli çiftle gidince...ama diceksiniz ki..romatizm yeni evlik felan...ayol aynı oda da kalmıcaksınız ya..hep beraberde takılmak zorunda değilsiniz..kafamıza göreydik..onlar derdi biz denizdeyiz..bizderdik biz yemekteyiz...akşamları eğlencede beraber oluyorduk süper bir tatildi..herkesin odası var yeri var..şiddetle tavsiye ederim...ama kafa denginiz insanlar olsun..hatta bir yıl sonraki tatilimizi bile yine birlikte planladık amara wing resort kemere gittik oda harika geçti..

hem belek hem de sorguna gitmiş bodrumda da yazlığı olan biri olarak

Belek'i tek geçerim balayında canım :)) suit upgrade gerçekten fark yaratıyor..

X