Viva La Juicy, Viva La juicy Gold Couture, Viva la Juicy Noir

bade_22

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2015
210
54
36
Viva la Juicy Serisi.
Klassik olan parfümü herkes biliyordur diye tahmin ediyorum.
Gold Versiyonunu dün denedim ve begendim. Birde Noir versiyonu ilgimi cekti.
Bukadar cok ilgi gören bir parfüm hakkinda malesef forumda fazla birsey bulamadim.
Kullananlar Noir versiyonunun kokusunu tarif edebilirmi? Sizin tercihiniz hangisinden yana olurdu?
Sizce yeterince dikkat cekici ve etkileyiciler mi?

Viva La Juicy
index.jpg

Viva la Juicy Gold Couture

index.jpg

Vivla La juicy Noir

index.jpg

Viva la juicy noir denemiştim. Bilmiyorum Victoria Secret sexy little things noir tease denedin mi? Tıpa tıp aynısı. Bak benziyor bile demıyorum tıpa tıp. :KK70: ayrıca güzel kokudur ama ikisi de kalıcı değiller ne vs'ninki nede viva la juicyninki. Bende vs'nin vücut spreyi vardı ordan biliyorum kokusunu.

Viva la juicy noir denemiştim. Bilmiyorum Victoria Secret sexy little things noir tease denedin mi? Tıpa tıp aynısı. Bak benziyor bile demıyorum tıpa tıp. :KK70: ayrıca güzel kokudur ama ikisi de kalıcı değiller ne vs'ninki nede viva la juicyninki. Bende vs'nin vücut spreyi vardı ordan biliyorum kokusunu.

Evet cnm internete arastirirken yabanci bir sitede görmüstüm Victoria secretin parfümüne benzetiliyormus ama ben Victoria secret parfümlerinide hic kullanmadim. Bu arada ben Viva la Juicy Gold Cotoure'u denerken aklima sen geldin :) ne alaka diye sorma hahah profil resminden. Parfümün siseside siyah tüllü ya :)
Kalicilik konusunda Juicy Couture parfümlerinden cogu kisinin sikayetci oldugunu okudum.
Ama ben cidden Viva la Juicy gold couture'u begendim özelikle tenimde saatler sonraki halini.

Evet cnm internete arastirirken yabanci bir sitede görmüstüm Victoria secretin parfümüne benzetiliyormus ama ben Victoria secret parfümlerinide hic kullanmadim. Bu arada ben Viva la Juicy Gold Cotoure'u denerken aklima sen geldin :) ne alaka diye sorma hahah profil resminden. Parfümün siseside siyah tüllü ya :)
Kalicilik konusunda Juicy Couture parfümlerinden cogu kisinin sikayetci oldugunu okudum.
Ama ben cidden Viva la Juicy gold couture'u begendim özelikle tenimde saatler sonraki halini.
Viva la juicy kalıcılığını bende beğenmemiştim canım. Ama şişeleri ve kokuları gerçekten güzel. Victoria secret parfümleride öyle şişe ve kokular müthiş kalıcılık sıfır :/ bir ara victoria secretten almıştım parfüm adı angel dream idi. Hayatımın kokusuydu diyebilirim ama kaldırdılar sanırım artık bulamıyorum.

ya ben cok begendim bu parfümü hata büyük sisesini alsami diye düsünüyorum ama bu kalicilik konusu kafami karistiriyor.

X