Vitamin eksikliği ve hamilelige hazırlık

merhababengul

Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2022
44
5
21
Merhaba benim demir vitamin 11 ve b12 162
Yani değerlerim düşük ve yılardır düzelmiyor napmam lazim yukseltmek için ictigim ilaclar beni rahatsiz ediyor şuan b12 ignesi kulaniyorum vitamin eksikligi hamilelikte zarar verirmi bebege veye bunu yaşayan varmi

Benimde bütün vitaminlerim düşük. Sadece şunu söyleyebilirim b12 iğnesini çok kullandım işe yaramıyor bana bi doktor devletin karşılamadığı bi hap önerdi. İlaç değil vitamin. O gerçekten yükseltiyor ve saç dökülmen falan varsa onlarada çok iyi geliyor doktora sorup hap olarak alabilirsin

Merhaba benim demir vitamin 11 ve b12 162
Yani değerlerim düşük ve yılardır düzelmiyor napmam lazim yukseltmek için ictigim ilaclar beni rahatsiz ediyor şuan b12 ignesi kulaniyorum vitamin eksikligi hamilelikte zarar verirmi bebege veye bunu yaşayan varmi
sabahları aç karnına Venatura b12 dilaltı eriyen tablet alın kahvaltınızı 1 saat sonra yapın. etkisini kısa sürede göreceğinize eminim. tadıda güzel bu arada. benim b12 970 :) bir ara üst sınırı geçti 1080lerdeydi hatta :KK70:

Benimde bütün vitaminlerim düşük. Sadece şunu söyleyebilirim b12 iğnesini çok kullandım işe yaramıyor bana bi doktor devletin karşılamadığı bi hap önerdi. İlaç değil vitamin. O gerçekten yükseltiyor ve saç dökülmen falan varsa onlarada çok iyi geliyor doktora sorup hap olarak alabilirsin
Evet saç dökülmem.cok var çok teşekkürler o ilaca nerden ulaşabilirim

Sunu kesinlikle söyleyebilirim gebelikten önce mutlaka Demir tedavinizi olmalısınız. Önce kendi sağlığınız sonra bebek icin. Suan Demir eksikliğim var doktor ilac yazmadı hergun pekmez tüketiyorum. 3. Ay yine de demir ilacı verecek eksiklik olsada olmamada. Hamilelik döneminde mutlaka o eksiği kapattırıyor doktorlar. Hamile kalmadan değerlerinizi normale getirmek daha doğru bence.

X