Saç Bakım Ürünleri vitamin Ampullerini illa bitkisel şampuanamı kırmak gerek?

ZARACI

Guru
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2007
1.297
5
arkadaşlar saç dökülme problemim olduğundan dün wella pro şampuan ve bakım kremi aldım sonra eczaneden bemiks,evigen,bepanthene,gliserin aldım şampuana kırmak içinsonra burda bitkisel şampuana kırmak gerektiğini okudum wellaya kırsam ne olur aynı zamanda çam terebentinde katmayı düşünüyorum...

yoo normal şampuna kıran (elidor-blendax-pantene gibi) bi çok arkadaşın yazılarını okudum ben şahsen..
bence bitkisel şampuandaki amaç içinde zararlı silikon vs gibi şeylerin olmaması..
bu yüzden bitkisel şampuan tercihediyorlardır..
ama bitkisel şampuanın tek kötü yanı saç zor açılıyo zor taranıyoo saç kremi veya saç açıcı sprey şart..

bemiks ile bepanthene zaten içerik olarak aynı ikiside b vitamini türevi , evigende e vitamini fakat e vitamini yağda çözülen vitaminlerden(a,d,e,k) yani sampuanın içinde yağ türevi madde yoksa bana işe yaramazmış gibi geldi ama ben yağlı bakımların içine evigen kırarak kullanıyorum çok memnunm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…