Visanne kullananlar yardim

Cilekcetiner

Guru
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2014
364
84
38
Merhaba ben çikolata kistim vardı 9 cm. Üç ay visanne kullandım. İşe yaramadı . Birde ikinci adetimi oldum bir buçuk ay sürdü adetim yenisiyle birleşti. Sonra ameliyat oldum. Çıkalı bir hafta oldu kanamalarım devam ediyor. Doktor hala visanne verdi. Bende kanama yapıyor. Herkesi adetten kesiyormus. Benim gibi kanama yapan oldumu .çok merak ediyorum . Varsa paylaşın lütfen

ben de 3 aydır kullanıyorum yeni bitti canım. Kullandığım süreçte hep kanamam oldu nerdeyse. Herkeste kanı kesmiyormuş. Ben de adet olunca gideceğim. Bakalım ne diyecek

ben de 3 aydır kullanıyorum yeni bitti canım. Kullandığım süreçte hep kanamam oldu nerdeyse. Herkeste kanı kesmiyormuş. Ben de adet olunca gideceğim. Bakalım ne diyecek
İnşallah iyi şeyler der. çikolata kisti kan ile besleniyor ya adet oldukça iyi değil düşünüyorum bende ilaç ise yaramadi başka ilaç versinler vermediler de . Hmm tek değilmişim en azından bakalım kısmet. Teşekkürler

Bende bir buçuk aydın kullanıyorum1 haftadır lekelenmem vardı siyah renkli .2,3 gündür de kanamaya döndü .
Çok sinir bozucu bi olay ve ne zaman bitecek bilmiyorum .

Kızlar, merhaba. Sol tarafımda 4,5 cm çikolata kistim vardı,4 aydır visanne kullanıyorum. 3 cm e geriledi şimdi 2 kutu daha içeceğim. Ama sol göğsümde bir acı bir ağrı anlatamam 6 ay önce meme kontrolüne gitmiştim zaten bir sıkıntı yoktu bugün dayanamadım yine gittim muayenede bile acayip acıdı hassas zaten birde ufak kist var elime gelen dedi mamografi ve ultrason verdi 29 Ekim e. Çok fena huzursuzluk başladı bende acaba kötü birşey mi oldu? Bunları yaşayan oldu mu?

Benim de göğüsüm de ağrı var. Sağ tarafımi elimle bastığim zaman sanki küçük top gibi bişey varmış gibi hissetiyorum

Benim de göğüsüm de ağrı var. Sağ tarafımi elimle bastığim zaman sanki küçük top gibi bişey varmış gibi hissetiyorum
Bende bu durumlar olmadı heralde göğüslerim küçük diye
Ama bu ilacı kullananların çoğunda bir hassasiyet ve ağrı oluyormuş . Yine de doktora görünmekte fayda var tabii.

Ama bu ilacı kullananların çoğunda bir hassasiyet ve ağrı oluyormuş . Yine de doktora görünmekte fayda var tabii.
Bakalım 29 Ekim e mamografi ve ultrason randevusu aldım çok korkuyorum valla

Allah napmasın seni yaaaa. Evet ztn yan etkisinde de yazıyor goguslerde hassaslık olmasını. Ben fazla kafama takmaya çalışıyorum. Bana 6ay yazmıştı 3bucuk ayım kaldı bı bitsin de kurtulayım şu ilaçtan. Ben en çok ruh halim degisdiginden şikayetçiyim aşırı derece sınırlı duygusallık bide tabii o cinsel istek kaybı ben de tam evleneceğim zaman ilaca başladım. Beni istemiyosun sanki diyip duruyor eşim. Gerçekten kocam gibi hissetmiyorum varya o yanımda olsa da olur olmasa da olur gibi. Ama rahatsızım bu durumdan

Aynen ya sızım sızım sızlıyor
Bence fazla kafanda büyütme. Psikolojik sorunlar da yaşatabilir. Çok insan da olan bişey ilaç sürecinde ağrı sızılar. Ve tabii ki doktoro gözüksün en azından için rahatlar. Sonuçları bizimle paylaşırsın umarım

Ay tam zamanında kullanmışsın sende yazık valla kocana ama sağlık bu dayanacak artık . benim 5 kutu bitti galiba. Sinirlilik falan kalmadı başlarda çok gergindim . Ama istek komple gitti . başlarda yine ucundan kıyısından biraz isteğim vardı 3 kutudan sonra Rahibe hayatı oldu.

Tabii ki paylaşırım bende dokuz doğurarak bekleyeceğim artık

Benden de o kadar hiç yanımda olsun istemiyorum bile ya. Her Ufak tufak şeylere tartışıyorum normal bı beraberlik yok istalek 0. Cicim aylarımiz böyle geçiyor napsam ilaçı bıraksam mi? Bide bişey soracağim evlisin galiba ilişkiye girdiğimiz zaman karın kaslarim acayip ağrıyor dayanamiyorum bunun nedeni ne? Kistimdan dolayı mı veya isteksizlik sen mi? Veya hormon ilacı kullandığım için mi

Canım evli değilim ama düzenli bi cinsel hayatım vardı benimde olurdu evet kistlerden dolayı o ağrı oluyor . Kaç santim senin kistler ? Bir de bu ilaç cidden illet bir şey. Doktorun söylemiştir sana gerçi ama çocuk düşünüyorsan bırakabilirsin ilacı zaten. hatta bana kalırsa çocuk denemelerine şimdiden başla çünkü zor bir süreç oluyor kistlerden dolayı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…