Vijinoplastiden kaç gün sonra cinsel perhiz bitti

Canndy1052

Sana sukurler olsun MEVLAM<3
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2014
2.315
531
34
Arkadaşlar eylülün 6 sında vajinoplasti ve iç dudak küçültmesi yaptırdım yalnız dikişlerin duruyor vee oerine bölgesindeki dikişlerim acı veriyor bu ameliyatı olup kaç gün sonra birlikte oldunuz ve süreç nasıl geçti yazarsanız sevinirim Dr 40 gün dedi ama inşallah iyi olur 40 a kadar

bende 10 ekim de oldum bugün 21. günüm, dikişlerimin hepsi duruyor ağrı sancı yapmıyor, doktor 30 günü bulur demişti. bugün regl oldum enfeksiyon kapmaktan korkuyorum.
Aramızda tam 1 ay var, cinsel ilişki denediniz mi, şuan ne durumdasınız?

Bu ameliyati olmaya karar verdim 1 normal doğum 2 kürtajım var beni çok rahatsız ediyor bu durum ama yorum okudukça da korkmuyor değilim. İlk ilişki kaç gün sonra oldu? Acı nasıl bir acı ilk gün acısı gibi mi? Yeterince ıslanmak yeterli olmuyor mu, yağ ihtiyaç duyuluyor? His kaybı oldu mu? Cinsel hayatınız nasıl etkilendi? Çok soru sordum kusurabakmayin 6 senedir düşünüp bir türlü giremedim şu ameliyata. Ankaradayım Dr buldum kesin yapılması lazım dedi ama yaşayan kişilerin tecrübelerime ihtiyacım var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…