Dudak Makyajı (Videolu anlatım) 2 aşamada Yumuşacık dudaklar ve kalıcı ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

skyscraper

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2011
27
1
Bu kadının videolarına bayılıyorum. Bu videoda da dudakların nasıl yumuşacık yapıp sonra sürülen rujun nasıl kalıcı yapılabileceğini anlatıyor. Aslında videonun konusu 'harika öpücük için hazırlık' gibi bir şey Video ingilizce ama her şeyi gösterdiği için anlamakta zorlanmayacağınızı düşünüyorum. Yinede basitçe çeviricem videonun altına :)

[video=youtube;eajIxcf0ZZA]http://www.youtube.com/watch?v=eajIxcf0ZZA[/video]

videoyu göremeyenler için 2 alternatif link:
‪Kissable
‪Kissable

1. Aşama: Yumuşacık dudaklar
Önce ıslak bir havlu veya diş macunuyla dudaklarınızı ovuyorsunuz. Sonra dudak macunu karışımını (lip scrub) kullanıyorsunuz. Bu karışım cidden işe yarıyor.
Malzemeler: şeker, bal ve vazelin, boş bir kase yada kutu
yapışı: bir şeker kaşığı şekeri döküyorsunuz, üstüne 2 yemek kaşığı bal ilave ediyorsunuz. Ve üstüne bir kez vazelin sıkıyorsunuz, videoda görülen boyutta. Ve karıştırıyorsunuz. Bu kadar
Sonra sanki dudak balmı sürüyor gibi dudaklarınıza sürüyorsunuz. Bence 1-2 dakika bekleyin, kız beklemedi ama ben bekledim güzel oldu Sonra dudaklarınızı siliyorsunuz.
Ve dudaklarınız inanılmaz yumuşak oluyor
2. Aşama: Kalıcı ruj
Önce dudak balmı sürüyorsunuz. Ama nivea'nın falan dudak kremleri gibi değil sanırım bu kızın kullandığı çünkü parlamıyor. Böyle dudak balmı bulamadım o yüzden bu kısmı atladım ama bulursam yapıcam mutlaka Ve ardından rujunuzu sürün. Ve fazla ruju peçeteyi öperek silin. Ve isterseniz bir kez daha sürebilirsiniz, ben sürmedim. Ve ciddi anlamda kalıcı oluyor
Not: Videonun arasında diş kokusu için minik bir diş fırçasını anlatıyor. Sanırım tek kullanımlık ve su yada diş macununa ihtiyacınız olmuyor. Bundan sonra girdiğim her yerde bakıcam ona

bu kızı izliyordum. işini biliyor. yalnız bundaki makyaj malzemeleri kimsede yoktur he, zengin midir nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…