Dudak Makyajı (Videolu anlatım) 2 aşamada Yumuşacık dudaklar ve kalıcı ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

skyscraper

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2011
27
1
Bu kadının videolarına bayılıyorum. Bu videoda da dudakların nasıl yumuşacık yapıp sonra sürülen rujun nasıl kalıcı yapılabileceğini anlatıyor. Aslında videonun konusu 'harika öpücük için hazırlık' gibi bir şey :KK70: Video ingilizce ama her şeyi gösterdiği için anlamakta zorlanmayacağınızı düşünüyorum. Yinede basitçe çeviricem videonun altına :)

[video=youtube;eajIxcf0ZZA]http://www.youtube.com/watch?v=eajIxcf0ZZA[/video]

videoyu göremeyenler için 2 alternatif link:
‪Kissable
‪Kissable

1. Aşama: Yumuşacık dudaklar
Önce ıslak bir havlu veya diş macunuyla dudaklarınızı ovuyorsunuz. Sonra dudak macunu karışımını (lip scrub) kullanıyorsunuz. Bu karışım cidden işe yarıyor.
Malzemeler: şeker, bal ve vazelin, boş bir kase yada kutu
yapışı: bir şeker kaşığı şekeri döküyorsunuz, üstüne 2 yemek kaşığı bal ilave ediyorsunuz. Ve üstüne bir kez vazelin sıkıyorsunuz, videoda görülen boyutta. Ve karıştırıyorsunuz. Bu kadar :KK70:
Sonra sanki dudak balmı sürüyor gibi dudaklarınıza sürüyorsunuz. Bence 1-2 dakika bekleyin, kız beklemedi ama ben bekledim güzel oldu :KK70: Sonra dudaklarınızı siliyorsunuz.
Ve dudaklarınız inanılmaz yumuşak oluyor :KK70:
2. Aşama: Kalıcı ruj
Önce dudak balmı sürüyorsunuz. Ama nivea'nın falan dudak kremleri gibi değil sanırım bu kızın kullandığı çünkü parlamıyor. Böyle dudak balmı bulamadım o yüzden bu kısmı atladım ama bulursam yapıcam mutlaka :KK70: Ve ardından rujunuzu sürün. Ve fazla ruju peçeteyi öperek silin. Ve isterseniz bir kez daha sürebilirsiniz, ben sürmedim. Ve ciddi anlamda kalıcı oluyor :KK70:
Not: Videonun arasında diş kokusu için minik bir diş fırçasını anlatıyor. Sanırım tek kullanımlık ve su yada diş macununa ihtiyacınız olmuyor. Bundan sonra girdiğim her yerde bakıcam ona :KK70:

bu kızı izliyordum. işini biliyor. yalnız bundaki makyaj malzemeleri kimsede yoktur he, zengin midir nedir :KK66:

X