Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Vichy dermablend fondoten,pudra,kapatıcı,sabitleyici pudra

BurcuMucizeiihtisam

bekle
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2009
561
3
Vichy nin fondoteninden kapatıcısına tüm ürünlerini kullanıyorum yıllardır.Yalnız bir süredir eczanelerde bulamıyordum.
Ancak nette araştırdım ve aldım,yurtdışından getiriyolar.
Fiyatlarda gayet makul 45 liraya fondotenini aldım sabitleyici oudrası 50 tl gibi bişey.kapatıcı 45 civarı sanırım.
Birçok kişi bulamıyorum eczanede diyor bu fondoteni bulamazsınız zaten gelmiyor artık niyeyse Türkiye ye
Almak isteyen bulamayan arkadaşlar google da ararsanız bulursunuz.

Vichy Basın Bülteni
Üstün kapatma özelliğine sahip Vichy Dermablend kapatıcı kozmetik ile kendinizi mükemmel hissedeceksiniz!
Dermablend, yüksek kapatıcılığa sahip bir fondöten ve sabitleyici pudranın mükemmel birleşimi. Kusursuz kapatma özelliği sayesinde en problemli cilt sorunlarına bile mükemmel bir çözüm getiriyor..

Dermablend geçici ya da kalıcı tüm estetik cilt kusurlarını ortadan kaldırmak, yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla tasarlanmış bir kapatıcı fondöten ve sabitleyici pudradan oluşuyor.

ABD’de dermatoloji uzmanları ve plastik cerrahlar tarafından özellikle önerilen Dermablend en problemli cilt kusurlarının bile bütünüyle kapatılmasını sağlıyor.

Dermablend, yüksek kapatıcılığa sahip bir fondöten ve sabitleyici pudrayı bir araya getiren iki aşamalı bir sistem olarak uygulanıyor. Klasik bir fondötene göre iki kat daha güçlü bir kapatıcı özelliği olan fondöten aynı zamanda iki kez daha fazla bir kalıcılık sağlıyor.

Özel bölgeler için lokal düzeltici olarak kullanılan Dermablend ile anjioma, vitiligo, operasyon sonrası izler, belirgin mor halkalar, varisler gibi en ciddi cilt problemlerini ve hatta dövmeleri bile bütünüyle kapatmak mümkün.

GAMME-DERMABLEND-+fond.jpg

DEF-09.jpg

VICHY-Dermablend-FoNDOTEN-45-GOLD-30-ml__24398463_0.jpg

Vichy_dermablend_stick.jpg

buda 60 a yakındı fiyatı.

ben bu dediğin fondöten ve pudrayı arı:44::44:yorum netten ama bulamıyorum.sen nerden alıyorsun acaba:44:

hayret ettm doğrusu.. ben de Vichy'ciyim 4 yıldır filan. ama hiç bu ürünleri görmemiş ve duymamıştım şimdi merakımı celbetti ama.. bir araştırıyim bari ben de.. getirtiriz olmazsa dışardan napalım.. yeter ki sağlıklı birşeyler olsun değil mi ama :)

Arkadaşlar bana da dün arkadaşım italyadan bi paket yolladı..sağolsun kozmetik ihiyaçlarımı oradan gönderiyor...çok övdükleri için vichyninin mat fluıd fondötenini istemiştim sağolsun gönderdi ama malesef açık tenli olduğum için biraz koyuca bi rengini göndermişş..
Renk numarası 61 cuivre spise ..sanırım bronz tenliler için yada esmer tenliler için ideal...kullanamıcağım için elimden çıkartmak istiyorum...bilginie..isteyen varsa biraz daa ekonomik bi fiata verebilirim...piyasa değeri sanırım 45 tl ..

Kış bitmek üzere artık bronz tenle gezmeye başlıcak bi çok insan o zaman bu renk fondöten ideal..mat olması da güzell..yağlanmayı engelliyor...aynı zamanda spf korumasıda var..yaz günleri için ideal..keşke banaygun rengini gönderseymiş arkadaşım..üzüldümm..bunu kullanamamda..ben çok açok açık tenliyimm

şimdi araştırdım benim elimdeki vishy nin bu tip fondöteninin atışını türk mağazalarında pek göremedim..olsada vishynin binlerce çeşidi var...hepsini piyasada bulmak mümkün olmayabilir..bana gönderildiği gibi anca yurt dışından getirilirse bulunuyor..

şimdi araştırdım benim elimdeki vishy nin bu tip fondöteninin atışını türk mağazalarında pek göremedim..olsada vishynin binlerce çeşidi var...hepsini piyasada bulmak mümkün olmayabilir..bana gönderildiği gibi anca yurt dışından getirilirse bulunuyor..benimtenime en ideal rengi no.23 claır ıvory

gitti - gidiyorda
VİCHY Dermablend FoNDOTEN diye aratın çıkıyor arkadaslar. sadecede zaten 1 satıcı satıyor bu ürünü. 1 haftada getiriyor yurt dısından
.

X