vesvese kuruntu kalp huzursuzluğu

pembesu33

bayan pozitif :)
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2014
2.635
2.289
merhaba kızlar,
ben bi kkaç haftadir aşırı kuruntulu kaygılı vesvese yapıyorum. kalbim çarpıyo sürekli huzursuzum esmalrımı cekıyorum dualar okuyorum ama geçmiyor. sürekli herkesin arkamdan iş çeviridiğini flan düşünüyorum eşimi denetliyyorum böyle garip hallere girdim çok mutsuuzm kızlar nasıl düzelicek böyle dedikodu fitne kalbimi kirletmişte kalbim temizlenmiyomuş gbi hissediyorum

Arkadaşım dualar çok önemlidir ama manevi ilacımızı yaparken yani duamızı ederken şifasını Allah'tan bekleyerek maddi ilacımızı da kullanmalıyız.

Lütfen bir psikiyatriste görün onlar gerekirse durumunuza göre ilaç verirler. Allah'ın izniyle o haplar beyindeki o durmak bilmeyen vesveseleri, düşünceleri durdurmaya yardımcı olabiliyor.. Bizzat çevremde tanıdığım kişilerden biliyorum..

Bol bol bu süreçte Euzu Besmele zikret. Ayetel Kürsi, Felak, Nas, Fatiha, .. gibi sureleri oku.

Bol bol tövbe et.. Estağfirullah,

Hamd et.. Elhamdulillah,

Salavat zikret..

"Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil erdi ve lâ fissemâi ve hüves-semi’ul alim."

Anlamı
Allah'ın yüce ismine sığınana yerde ve gökte hiç bir şey zarar veremez! O, her şeyi işitir ve her şeyi bilir.

(Bu duayıda sabah ve akşam 3'er kere oku. Çok iyi bir dua. Faydası Allah'ın izniyle var.)

Allah yardımcın olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…