Vestele Teekkr Ediyorum

atxixka81

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2007
2.411
4
daha önce tüketici şikayetleri bölümüne yazmıştım sorunlarımı vestel marka buzdolabı aldık bazı sorunlar çıktı bir kaç kere servis geldi sorun çözülmedi yağmurun yağması elektirik kesintisi derken o gün baya bunalmıştık daha sonra tekrar aynı sorun oldu servisten gelen yetkililer firmaya bildireceklerini bizimde aramamızı söylediler daha sonra yeni dolap vereceklerini onbeş gün içinde geleceğini söylediler eşimin telefonuna mesaj geldi vestelden sorunun giderileciğini bildiren dün yeni dolabımız geldi bizim dolabımız tek kapılıydı bize çift kapılı a sınıfı bizimkinden daha üstün özellikli dolap yollamışlar hayal bile edemezdim böyle olacağını bizden para farkıda istemediler bizimle ilgilenen servis yetkililerine vede vestel firmasına çok teşekkür ederim bizi mağdur etmedikleri vede mallarına sahip çıktıkları için böyle şeylerde insan pisikolojik olarak etkileniyor tekrar tekrar çok teşekkür ediyoruma.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

evet cnmm şanslıymışsın güle güle kullan...a.s.
orda çalışmış biri olarak bu duruma şaşırmadım deillltatlicadiarzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…