Göz Makyajı Verita eyeliner - en memnun kaldığım marka

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Losses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2010
27
0
arkadaşlar senelerdir dipliner kullanıcısı olarak deneyimlerimi paylaşmak istedim
önce dipliner olarak oriflame ınkini kullandım.cok iyi olmamakla beraber cok kötü de değildi ardından avon un dipliner inı denedim ama kesinlikle tavsiye etmem. forumda bi marka arastırması yaptım ve en son flormar dipliner a karar verdim ve uzun bi süre de memnuniyetle bu markayı kullandım.
geçen yaz gittiğim bi kozmetikçide satış elemanının tavsiyesi üzerine verita eyeliner aldım. başta tedirginlik yasadım süremem vs diye ama aldıgım eyelinerin ucu diğerlerine göre birz farklı. normal eyeliner olmasına karsı fırcası dipliner şeklindeki uzun zamandır kullanmama ragmen hala bitmedi. satış elemanı zaten bi sene kullanırsın ayrıca içindeki mineraller sayesinde gözüne zarar vermez demişti.12 tl gibi bi fiyatı var.
ayrıca gören arkadaslarımın ilk dikkatini ceken yer gözlerim.ne kadar güzel cekiyosun sen eyeliner üstelik cok dogal seklinde yorumlar alıyorum
eger bulabilirseniz kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyorum

paylaşımın için teşekkürler bende elimdeki eyeliner bitince veritayı deneyeceğim.

nerelerden temin edebiliriz peki? watsonslarda mevcut mudur?

Veritadan çok memnunum ben de, 1 yılda bitiremedim ama bayatladı parça parça silinmeye, zor sürülmeye falan başladı. Bugün gittim yenisini aldım bizim sokaktaki parfümerinden. Fırçalı eyelinerları hiç kullanamıyorum, bu çok güzel sürülüyor.

O marka kalkmış diyorlar..nerden bulabiliriz izmirde....verita satan yer varmıdır ki??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…