Bölgesel İncelme verilen kilolardan sonra oluşan cilt sarkmalarına çözüm önerileri bekliyorum...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

sevilduru

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2011
34
0
Diyet tamam ama spor yapılsa bile sarkan ciltleri nasıl önüne geçeriz. Basen sıkılaştırıcı bir ürün var mı ? Sarkan kol etleri bazen çok çirkin duruyor. Bu sarkmaları önleyen bir krem veya ürün var mı...

Son düzenleme:

Biotermin karın bölgsi için sıkılaştırıcı mükemmel bir kremi var. Ablam hamililikten sonra kullanmıştı. Göbeğinde sarkam kalmadı Sporsuz sonuç alınacağına inanmıyorum. Sanrım bu dediğiniz bölgelerde de aynı etkkiyi gösterecktir.ve tabi tek başına hiçbir krein fadası olmaz. Hergün mekik çekti..

Henüz gencim, bekarım da ama ileride lazım olabilir bu bilgiler. Aslında teyzeemin kıız da bu dertten muzdarip. Kilolarını verdi ama sarkmaları nasıl toparlayacağını o da bilmiyor. Ona ileteceğim önerilerinizi. Teşekkürler.

Lahana yağı ben kullandım faydasını da gördüm..Basen göbek ya da nerenizden şikayetci iseniz o bölgeye sürün ve streç film ile sarın bir saat bekletin ama bu arada mümkün ise ya kültür fizik yapın ya da yürüyüş.. Ben kültür fizik yaptım evde üstelik spor salonuna da gitmedim işe yaradı..

Şimdi 32 haftalık gebeyim Oğluşum gelsin annesinin kollarına sonra lahana yağına devam =)))

Sarkmalar hemen hemen tüm annelerin sorunu. Ben extragel tavsiye ederim. Sonuçları harika ama biraz pahalı...

Nerede bulabiliriz bu yağı, eczanelerde mi aktarlarda mı, Allahım çeşit çeşit yağ var ve benim sorunum basenlerimde.

Allahım ne kadar çok kilo problemi olan insan var ben de bunlardan biriyim ( Ben aktardan sordum fiyatı bana yüksek geldi. Extra gel mi kullansa acaba ? Hoş, extra jel daha pahalı gibi ama..

Bence de ama herkes halinden memnun olmalı. Yemek yemeyi bizim kadar seven bir millet var mı acaba ? Bu yaz deniz kenarında çalıştım içim dışıma çıktı şekilsiz kadın ve erkek görmekten. Yağlar fışkırmış her yandan.. Görüntüler gözümün önüne geldikçe iğğğ diyorum (

evt arkadaşlar yaşım 23 2.hamileligimi yaşıorum ve yaklaşık 22kilo aldım henüz8 haftam var doguma kiloyu bi şekilde koşturmaktan verebiliceme inanıorum ilk kızımdada haddinden fazla vermiştim çünki sezeryan olmasına ragmen ama mesele vermek diil aynı zaman da sıkı kalabilmek fiyatı çok uçmadıgı sürece sorun diil şu x2zayıflama kemerinden temin edicem bunun yanında sıkılaştırıcı bi jel lazım ama ne olması gerektigini bilmiorum duyanlar diil kullananlar yardımcı olurlarsa şimdiden bi nebze SU serpsin içime

Biotermin karın bölgsi için sıkılaştırıcı mı extrajel mi daha iyi bende kararsız kaldım mekik çekiyorum ama pek yararı olmuyor kullananlar lütfen yardımcı olun

ben extrajeL kuLLanmıstm bir dönem çok kiLo aLıp verdiğim için spor da yapıyorum ama baya bi sıkıLastırıcı etkisi oLdu. Ama şimdi yosun sabunu kuLLanıyorum hakikaten oda sıkıLastırıyo ve extrajeLe göre inanıLmaz ucuz bişey =) aktarLarda bulunabiLir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…