verem asisi

helinasli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2008
1.228
2
Kizlar ayin 9'unda verem asisi yaptirmaya goturucem oglumu.CADIARZU Asi oldugu gece cok huysuz ve mutsuz oluyor..Bir de asidan sonra bacagi cok agriyo sanirim surekli agliyo aksamlari. :sm_confused: Verem asisi sanirim en agir asi..Sonrasinda yara filan mi oluyor? Yaptiran arkadaslar sonrasinda nasil bir gece gecirdiniz anlatabilir misiniz? 3 gun banyo yaptirilmiyo sanirim..Biz her gece banyo yapip uyumaya alismistik. Bakalim banyo yapmayinca 2 saatten fazla uyumaz heralde senağlama

canım aşı zaten bacağından değil kolundan olucak..evet kabuk bağlıyo.buda aşının tuttuğu anlamına geliyo..her aşıdan sonra 2-3 gün banyo önerilmiyo zaten..artık sende yıkamak yerine silersin vücudunu...idare ediceksin artık..yerimseniben

aslıcım evet koldan yapılıyo karma aşıda olacak aynı gün( karma daha çok ağrı yapıyo ilaç içir gitmeden ve 6 saatte bir ağrı kesici ya da fitil ver yoksa çok huzursuz oluyolar şimdiden kolay gelsinn

Bizde bugün yaptırdık verem ve karma aşısı.Verem koldan karma bacaktan yapıldı.doktor aşıların ateş yapmıcağını ama huysuzlanırsa fitil at dedi.ama biraz önce iki kere isal gibi yaptı kakasını aşıdanmı bilmiyorum.bende yarım fitil attım.3 gün banyo yaptırılmıyormus.

karmayı gecen hafta yaptılar..cok huzursuzdu gece..bu hafta sadece veremi yapıcaklar..saol tavsiyeleriniz icin..

kı<zlar benim oğlumda bugün verem aşısı ile karma oldu hangi ilacı verdiniz bana calpol verdiler ama ben daha önce ilacın ingilterede toplatıldığını izlemiştim kullanmakistemiyorum aslında bugün dr.randevumuz var ona da danışıcam ama sizden de fikir aliim dedim.bide ne zaman veridiniz ilacı ben tereddütte olduum için aşı olmasına rağmen ilaç veremedim ataşlenirse mi vericem??*

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…