Bölgesel İncelme Velasmooth

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

lalehane

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2010
23
0
Lazer epilasyon yaptırmak için kocaelide bir güzellik merkezine gidiyorum orada gördüm bu cihazı daha sonra internette araştırdım gerçekten güzel sonuçlar elde edilmişti 2bedene kadar incelttiği soyleniyordu daha sonra baktım ki bir çok ünlü bununla incelmiş vakum kızılötesi birde radyofrekans varmış içinde orantısız yağları parçalıyormuş vakum ile toparlıyormuş.haftada 2 kez giriliyor 10 - 12 seans ben 2gün önce 5. seansıma girdim pantolonlarımdan anlıyorum sıkılaşmayı 6. seansta ölçüm yapacaklar ne kadar inceldiğimi soleyecekler. ben bacak bölgeme uygulama yaptırıyorum göbek bölgesinede uygulama yapılıyormuş. şu anlık çok memnunum 10 seansa tamamlanınca yine durumu burada paylaşacağım

cnm ya kaç kiloydun bedenin nasıldı =s bide fiyat olarak nedir acaba biraz bilgilendirirmisin?

9. seansıma girdim dün 65 kiloydum başladığımdan beri yediğime içtiğimede dikkat ediyorum şu anda 63 kiloyum ölçüm yaptılar 3seans sonra tam 2beden incelmiş olacağım zaten kot pantolonlarımdan anlıyorum inceldiğimi 28 beden kot olacak inşallahhh :KK70:

canım bende başlıcam epi.... diye başlayan yer dimi fiyat hakkında bilgi ver lütfen.bide gerçekten inceltiyormu yağları eritiyormu

X