Selülit velashape veya lipoliz selülit için çözüm mü ?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

tweety81

Guru
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2010
81
0
43
Arkadaşlar merhaba malum yaz geliyor.Birçoğumuzun olduğu gibi benim de en büyük derdim selülit.Velashape veya lipoliz yaptırarak selülitlerinde iyileşme gören varsa burada paylaşalım :)

arkadaşlar istanbul içinde önerebileceğiz velasahpe ve lipolizle ilgili bir yer yada tecrübeleriniz bekliyorum :)

arkadaşlar istanbul içinde önerebileceğiz velasahpe ve lipolizle ilgili bir yer yada tecrübeleriniz bekliyorum :)

Arkadaşlar kimse velashape veya lipoliz yaptırmadı mı ?? lütfen acill yardımlarınızı bekliyorum.yaptırmayı düşünüyorum fakat gerçekten etkili mi yoksa para tuzağı mı bilmiyorum :KK43:(

selam; ben geçen sene velashape 8 seans almıştım, hemde pahalıydı:KK43: ama sıfır sonuç. sonra cıngar çıkardım ve bana LPG yaptılar o kadar para verip de selülitler kaldı diye. Lipolize gelince, selülit için kullanılmadığını biliyorum. Yanlış biliyor olabilirim. umarım cevabım biraz fikir vermiştir. sevgiler

selam; ben geçen sene velashape 8 seans almıştım, hemde pahalıydı:KK43: ama sıfır sonuç. sonra cıngar çıkardım ve bana LPG yaptılar o kadar para verip de selülitler kaldı diye. Lipolize gelince, selülit için kullanılmadığını biliyorum. Yanlış biliyor olabilirim. umarım cevabım biraz fikir vermiştir. sevgiler

:KK1: zaten bi sene önce yazılmış bu soru:KK9::KK52::KK35: :KK62:

X