Vefat eden yakınlarımız için dua bölümü...

nebahat_1990

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2013
1.165
749
Arkadaşlar; bu bölümde, vefat eden tüm yakınlarımız için (ailelerimiz, akrabalarımız,sevdiklerimiz,arkadaşlarımız,komşularımız….) dua, salavat, süre…… okumak için açtık. İsteyen herkes dualara, salavatlara katılıp, isteyebilir. Allah’ım hepimizin ölmüşlerine rahmet eylesin. Mekanlarını cennet etsin inşallah.
Arkadaşımız ipeğin başlattığı; “La Havle Vela Kuvvete İlla Billlahil’Aliyyil’Azıym.”
Manası: “Rahman(Esirgeyen)Rahim(Bagışlayan) Allah’ın adıyla.Çok yüce ve çok büyük Allah’ın himayesine sığınmaktan ve O’nun yüce kudretinden yardım dilemekten başka bir amacım yoktur.Ondan başka kuvvet ve kudret sahibi yoktur.O’na dayandım,O’na güvendim.”
Toplam 80.000 okunacaktır.

Şuan toplam sayımız : 15.120
Okuyan en son ki rakama ekleyerek devam edebilir.

Son düzenleme:
Arkadaşlar; bu bölümde, vefat eden tüm yakınlarımız için (ailelerimiz, akrabalarımız,sevdiklerimiz,arkadaşlarımız,komşularımız….) dua, salavat, süre…… okumak için açtık. İsteyen herkes dualara, salavatlara katılıp, isteyebilir. Allah’ım hepimizin ölmüşlerine rahmet eylesin. Mekanlarını cennet etsin inşallah.
Arkadaşımız ipeğin başlattığı; “La Havle Vela Kuvvete İlla Billlahil’Aliyyil’Azıym.”
Manası: “Rahman(Esirgeyen)Rahim(Bagışlayan) Allah’ın adıyla.Çok yüce ve çok büyük Allah’ın himayesine sığınmaktan ve O’nun yüce kudretinden yardım dilemekten başka bir amacım yoktur.Ondan başka kuvvet ve kudret sahibi yoktur.O’na dayandım,O’na güvendim.”
Toplam 80.000 okunacaktır.

Şuan toplam sayımız : 15.120
Okuyan en son ki rakama ekleyerek devam edebilir.

Güzel olmuş canım eline sağlık. İnşallah devamlı olur. Eklemeye devam edelim.

Bu topik neden ilgi görmedi anladım gerçekten.
Canım günaydın, olsun biz yapabildiğimiz kadar yapalım, belki ramazana yaklaştığımızdan hatim yapılıyor, ondan zaman ayıramayanlar olabilir ya da başka sebebi olabilir.
20.620 + 2.500 = 23.120

Son düzenleme:
“La Havle Vela Kuvvete İlla Billlahil’Aliyyil’Azıym.”

45.850 + 14.150 = 60.000

X