vee ilk Ağustos annesi (kısmetse)khuzurlarınızda

Allah kurtarsın sağlıkla al bebeğini inş cnmcım kucağına

merhaba arkadaşlar..
zeynep nuran doğum yaptı bugün yani doğdu :dance: dün kontrole gitmişlerdi ama preeklemps şüphesiyle gece müşahadede kaldılar..bugün de anne ve bebeğin sağlığı açısından doğuma karar verildi ve saat 2:45 gibi bebek dünyaya geldi..hafatsonu anne-bebek hastanede olacaklar.müjdeyi benim yazmam nasipmiş...
ikisinin de sağlığı gayet iyi..2700gr 47cm =) biraz süt problemi var şimdilik.o da tez zamanda geçer inşallah.
hepinize kolay doğumlar diliyorum..sağlıklıca bebeklerinizi kucağınıza almanız dileğiyle

Selam kadınlar K. Ben vera nın eşiyim saat 3:20 geçe nur topu gibi bir kızımız oldu...
Kendilerine gelin arayanlar fotoğraflara bakıp geleceğe yatırım yapabilirler kendi oğulları için...
Vera'nın herkese selamı var kızımız ve kendisi iyi biraz ağrısı var..
Dua eden herkesten Allah razı olsun

Son düzenleme:
gecmıs olsun ins sıkıntıların en yakın zamanda gecer canım allah yardımcın olsun kızınızla saglıklı hayırlı bı omrunuz olur ins.

Allah bağışlasın....Çok güzel bir bebek..İnşallah en kısa zamanda hayırlısıyla ağrıları biter...Kızınızla bir ömür boyu mutluluklar dilerim...

vera tebrikler canım .allah analı babalı büyütsünn.inşallah en kısa zaman da da sağlığına kavuşur.ağrıları geçerrr........

ah kıyamam sağlıkla mutlulukla güzel bi ömür versin allahım, çok güzel maşallah

bebşiniz hayırlı olsun veracım.allah analı babalı huzur içinde büyütsün.bütün sıkıntılarında en kısa zamanda geçer umarım
nihayet ağustosa girebildik.artık doğurabiliriz kızlar :))))

bebişiniz hayırlı olsunn allah analı babalı büyütsün.

Rabbim herkesin bebişini sağ salim sağlıklı olarak kucağına almayı nasip etsin Tabiki seninkinide AMİN.

Kızlar eve geldim..Çok şükür bir şeyimiz yok..Dikiş ağrıları var biraz bir de bebeğin topuğundan kan alındı o zaman bebek çok ağladı..Dua eden herkesten Allah razı olsun hamişlere de Allah sabır versin güle güle doğum yapsınlar..

zeynep nuran ve vera geçmiş olsun ikinizede allahım analı babalı saglıkla büyütsün bebeklerinizi.darısı bizlerin başına saglıkla kolaycık inş.a.s.

allah analı babalı büyütüsün.maşallah pek de güzel kızın..allah kendi gibi bir ömür versin..allah sıkıntılarınızdan da kurtarsın inşallah....

kızlar bizde bebişimizle biraz önce hastaneden geldik. 02. 08. 2008 cumartesi bebişimi epidural sezaryanla doğdum darısı hamişlerin başına Ece Naz koydum ismini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…