vee ilk Ağustos annesi (kısmetse)khuzurlarınızda

vera

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2007
135
1
selam arkadaşlar..ben dün kontrol e gitmiştim ve dr um bebeğin hala dönmediğini en geç iki üç gün içinde sezeryan olmam gerektiğini söyledi..eve gelip biraz düşündükten ve eşimle konuştuktan sonra bugün için kararımızı verdik..sabah gittik tahlillerimizi verdik ekg yi çektirdik..saat 2 de tahlil sonuçlarını alacağız ondan sonrası da Allah a emanet..İnş. bir aksilik olmazsa bugün bebişimiz kucağımızda olacak..eşim doğumdan sonra eve gelirse haberdar etmesini tembihleyeceğim..
Allah rızası için dualarınıza muhtacım.bilen arkadaşlarım Kur'anı Kerimden Meryem suresi okurlarsa çok sevinirim.Allah hepimizin yardımcısı olsun .Cumanız mübarek olsun..
selamlara.s.a.s.

Son düzenleme:
şimdiden tebrikler arkadaşim allah yardimciniz olsun inşalllah meleğin ve senin iyi haberlerini tez zamanda aliriz

tebrik ederim şimdiden canım, inşallah kolay bi sezeryan geçirirsin, Allah yardımcın olsun, darısı bizim başımıza...

Allah hayirli uğurlu etisn.
Inşallah bebşin şile güzle resimelrinide bekliyoruz
güle güle git güle güle gel.
Bebşimizide al gel bakalim.
Dualarimiz seninle

Allah yardımcın olsun canım
sağlıklı bir şekilde meleğini kucağına alırsın işallah
tez zamanda bekliyoruz seni ve meleğini :1hug:

allah hayırlı doğumlar nasip etsin.
ayrıca oh beeeeeeeeeee ağustosa girdik, valla ağustosa kalamayacağız diye ödüm koptu.
hadi hayırlısı

hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın inşallah canım Allah kolaylık versin darısı bana ve diğer doğum yapmayan arkadaşlarımın başınaa

hayirli doğumlar olsun,allah sağlikli sihatli yavrunu kucağini almaya nasip etsin,

hayırlı doğumlar canım.umarım herşey yolunda gider.sağlıklı bir şekilde meleğini kucağına alman dileğiyle.....

allah yardımcın olsun canım rabbim bebeğini sglıkla kucagına almayı nasip etsin...

hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın inşallah canım Allah kolaylık versin darısı bana ve diğer doğum yapmayan arkadaşlarımın başına olsun

selam arkadaşlar..ben dün kontrol e gitmiştim ve dr um bebeğin hala dönmediğini en geç iki üç gün içinde sezeryan olmam gerektiğini söyledi..eve gelip biraz düşündükten ve eşimle konuştuktan sonra bugün için kararımızı verdik..sabah gittik tahlillerimizi verdik ekg yi çektirdik..saat 2 de tahlil sonuçlarını alacağız ondan sonrası da Allah a emanet..İnş. bir aksilik olmazsa bugün bebişimiz kucağımızda olacak..eşim doğumdan sonra eve gelirse haberdar etmesini tembihleyeceğim..
Allah rızası için dualarınıza muhtacım.bilen arkadaşlarım Kur'anı Kerimden Meryem suresi okurlarsa çok sevinirim.Allah hepimizin yardımcısı olsun .Cumanız mübarek olsun..
selamlara.s.a.s.

allah sağlıkla kurtasın senide bebeğinide cnm.

canım allah yardımcınız olsun.saglıkla kavuş inş.bebegine.darısı bizlerin başına amiiin.dualarımız seninle

hadi hayırlsıı canım allahım saglıcakla bebişini kucagına almayı nasip eder inş. :) artık darısı bizlere :)

X