Vee elifsever nişan fotoları nihayet :)

elifsever

Canım Kızım Irmak'ım
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2008
2.838
1
43
n809454720101987690252fs6.jpg

aaaats4.jpg

bbbbbmx9.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Mutluluklar,rabbim tamamına erdirsin:nazar: .Elleriniz hiç ayrılmasın,gözlerinizde hep böyle sevgi ile baksın inşallah birbirinize....:1hug:

allah tamamına erdırsin canım. :nazar: çok yakışmışınız. :nazar: agzınızın tadı hiç bozulmasın. a.s. yüzükleriniz bizimkilere benzıyor. bizde bu cumartesi takcez. :eek: allah cümlezime herşeyin hayırlısını nasip etsin.

Allah mutluluğunuzu bir ömür boyu devam ettirir inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::teytey::teytey::teytey:

birinci resme bayıldım çok şeker cnm çok tatlısınız allah mesut etsin düğün fotolarınıda görmek dileğiyle ::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Allah tamamına erdirsin canım... Almışın damat beyin kellesini eline gülersin tabeee :))) o kelleyi hiç bırakmaman dileğiyle :))

Allah tamamını erdirsin canım, maşallah çok tatlı çıkmışsınız, çok yakışıosunuz birbirnize, umarım bu mutluluğunuz ölene kdr dewam eder... ilk fotoğraf çok komik olmuş nerden geldi bu poz aklınıza hahaha

sizde çok eğlenceli bir çifte benziyorsunuz canım....
çok tatlı çıkmışsın...
allah düğün fotolarına bakmayı nasip eder inşallah...
mutluluklar canım...

hepinize çok teşekkür ederim bitanelerim.allah herkese mutlu bi yuva nasip etsin inşallah.daha muzur resimlerde var ama onları hazrlayamadım daha. :)

sizde çok eğlenceli bir çifte benziyorsunuz canım....
çok tatlı çıkmışsın...
allah düğün fotolarına bakmayı nasip eder inşallah...
mutluluklar canım...

evet burcucum yaa 2 manyak bulduk birbirimizi ben deli o benden deli anlaşıp gidiyoruz işte kaydirigubbakcemile5

Allah tamamını erdirsin canım, maşallah çok tatlı çıkmışsınız, çok yakışıosunuz birbirnize, umarım bu mutluluğunuz ölene kdr dewam eder... ilk fotoğraf çok komik olmuş nerden geldi bu poz aklınıza hahaha

valla pozun hikayesi şöyle arkamdan belime sarılacaktı çektim kolundan aldım kolumun altına çek abi dedim bu çıktı kaydirigubbakcemile3

ilk resım şaka gıbı yahu:1shok: bu ne böle dedım çok fena bı poz kelle sende ıse sorunda yoktur zatı dığer resımlerde bı harıka ılk baktığımda bı resım vardı ozmn yorum yapamamıştım mutluluklar cnm benımŞeniz

ay bende ilk fotoğrafa bayılanlardanım hehe..kaydirigubbakcemile2 çok yakışmışsınız... Allah tamamına erdirsin mutluluklar...a.s.

X