Ve bana kal derken,sen git..!!

meltosh

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2007
1.059
52
32
Kayboluşlarımın içinde saklısın sen!
Arayışlarımın baş kahramanısın!
Ne zaman yolumu şaşırsam sana geliyorum sevgilim!
Gözlerimi karartan da kamaştıran da senin gözlerin!

Karanlık hiç bu kadar çekici olmamıştı.Bu sefer istemiyorum ışıltılı gözlerini!Karanlığını ver bana!Tüm karanlıklarını istiyorum bu gece!!Tüm küfürlerini,tüm nefretlerini ver bana..

Kalbini istemiyorum artık..Mutlulularını da..Yalnızca rutubet kokan odalarında bir yer istiyorum,nefretlerinin yanında küçük bir yer ver bana nolur..

Hani demiştin ya "hayallerdir hayatı yaşanılır kılan" diye..Bu sefer gerçeğinde değil hayalinde olayım nolur..Gerçekliğimde canını yakmaktansa hayalinde masum küçük kızı oynamak istiyorum..

Şimdi izin verme sırası sende sevgilim!Bırak kaybolayım yollarında!İzin ver yolumu şaşırınca gideyim başka sehirlere..Daha fazla göz yumamam anlamsız bakışlarına,acı dolu ama kararlı gözlerine..Anlasana kısır döngü bu!Bilmiyor musun sanki..Sen kanarken bende kanamıyor muyum??benim yaralarım sızlarken içten içe sende gizlice ağlamıyormusun benimle birlikte???bırak da gideyim nolur!tahmin ettiğin kadar güçlü değilim sevgilim..seni böyle görmeye birgün dayanamacağımı hiç hesaba katmadın dimi..

Ruhlar ayrılmazlarmış hiç eller ayrılsada birbirlerinden sevgilim!
Ellerini istemiyorum artık inan bana..
Bakma gözlerime!Gözler doğruyu söylemez her zaman!
Gözlerim nasıl git diyebilir ki sana..
Ama kalbim kanayarak söylüyor!!
Kalbimin sesini dinle..

VE bana kal derken,sen git!!!

Son düzenleme:
X