Göz Makyajı Vazgeçemeyeceğiniz göz farı markanız nedir?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
7
54
Kızlar ben far almayı düşünüyorum,fakat karar veremedim.Açık mavi,buz mavi ve kaş altı simli beyaz far önerebilir misiniz?Hep görüyorum çevremde pürüzsüz buz mavisi çok güzel duruyor. Mavi far simli değil ama aydın,parlak,açık bir renk.

eğer gümüş rengi düşünürsen bu sene maybelline eye tatoo diye çok kalıcı bi far çıkardı, denizde ve havuzda bile çıkmıyor. 6 rengi falan var. buz mavisi rengi var mı bilmiyorum bir bak istersen. altın,gümüş,siyah,füme gibi renkleri var.

bu seri simli mi peki

simli değil. ama gümüş ve altın rengi olanlar parlak epey. ben gümüş alacaktım yanlışlıkla koyu grisini almıştım,siyaha yakın . ilk fırsatta bu ikisini de almayı düşünüyorum.

Maybeline bakıcam,ama kozmetikçiye gitmeden evvel birkaç tavsiye daha almak istiyorum.Parlak,pürüzsüz açık mavi,gümüş rengi ve aydınlatıcı farınızı yazarmısınız?

Kızlar ben her şeyden anlarım da far işinden anlamam.Bana böyle simsiyah simli kalıcı güzel bir far önerebilecek olanınız var mı?Fiyat önemli değil kalıcı ve güzel olsun yeter..

Maybeline bakıcam,ama kozmetikçiye gitmeden evvel birkaç tavsiye daha almak istiyorum.Parlak,pürüzsüz açık mavi,gümüş rengi ve aydınlatıcı farınızı yazarmısınız?

pardon direk atlatım far sormuşsun da hiç kullanmam yani kapatıcıyla aydınlatırım gözümün etrafını pudra geçerim o kadar,ama ben flormarın gümüş altın vs değişik tonlarında çıkan yeni bir farını duymuştum hatta buralarda bir yerde okumuştum kozmetikçiye sorup deneyerek al bence

Hiç simsiz ama parlak aydınlatıcı kullananız yokmu ya?

canım ben aydınlatıcı olarak cecilenin tekli beyaz sedefimsi(simsiz)farını kullanıyorum,kesinlikle profosyenel markalar kadar iyi.ben far fırçasıyla elmacık kemiklerimin üstüne hafifçe dokunduruyorum,başka minik bir fırçamlada kaç altımı,burun üstümü ve dudak üstümü aydınlatıyorum.sonuç,mükemmel tavsiye ederim.ama ben uzun süredir benefit high beam denemek istiyorum,fiyatı biraz tuzlu ama deniycem.gerçi denemiştim ama cecileyle aralarında çokk büyük fark görmediğim için almamıştım fakat yinede aklıma takıldı birkere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…