Vatandaşlar yılbaşında İstiklal Caddesi'nde izdihama neden oldu

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.988
30.287
60
Yılbaşı kutlamaları nedeniyle yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı İstiklal Caddesi'ne gelen vatandaşlar adeta insan seli oluşturdu. Vatandaşlar caddede yürümekte zorluk çekti
Taksim'de yılbaşı kutlama yapılmamasına rağmen çok sayıda vatandaş Taksim'e akın etti.

İstiklal Caddesi yapılan ışıklandırmayla ışıl ışıl olurken ,vatandaşlar caddede adeta insan seli oluşturdu. Adım atmanın bile zorlukla yapıldığı caddede kalabalık kameralarca kaydedildi.

1777683_98dba79afcf4c7e9a238e3e6d86470f3.jpg

Öte yandan yeni yıla saatler kala İstanbul'un kalbi sayılan Taksim ve çevresinde, güvenlik önlemleri en üst seviyeye çıkarıldı. Birçok noktaya yerleştirilen yüksek çözünürlüklü kameralar sayesinde bölge, mobil tır içerisinden polis ekiplerince dakika dakika incelendi.

Taksim bölgesindeki 34 Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) noktasında 136 yüksek çözünürlüklü kamera ile her an izlemeler gerçekleştiriliyor. Görüntüleri inceleyen polis ekipleri şüpheli gördükleri şahıslar için sahadaki ekipleri uyararak olumsuz bir duruma karşı önlemler alıyor.

1777683_4c9cc4bf4b7916656975a6b08c591370.jpg

http://www.haberturk.com/vatandaslar-yilbasinda-istiklal-caddesi-nde-izdihama-neden-oldu-1777683

Artik nefret eder hale geldim eskiden en azindan yuruyebiliyorduk simdi oda mumkun degil hele hele ki yilbasi mi:oha:akli olan gider mi ya:işsiz:

Akşam 00:00 a gelmeden önce canlı yayından baktım valla acıdım. Dedim bu ınsanlar nasıl gtcekler evlerıne falan
Yazık yaa sersefil oldular bnce .

İnsanlar oraya eğlenmeye gidiyor zaten dönüşü düşünmeden. dert edilmesin o kadar.
İstanbulda yaşamıyorum ama en ufak trafik kazası yada yol bakımında da insanlar saatlerce evlerine yada işlerine gidemiyor.Haberlerde görüyoruz hele bir yağmur yada kar yağsın daha çileli oluyor yolculukları. Ama bu kadar da dert edilmiyor. Eğlenen insanları bu kadar mı dert eder olduk

İnsanlar oraya eğlenmeye gidiyor zaten dönüşü düşünmeden. dert edilmesin o kadar.
İstanbulda yaşamıyorum ama en ufak trafik kazası yada yol bakımında da insanlar saatlerce evlerine yada işlerine gidemiyor.Haberlerde görüyoruz hele bir yağmur yada kar yağsın daha çileli oluyor yolculukları. Ama bu kadar da dert edilmiyor. Eğlenen insanları bu kadar mı dert eder olduk
Eglendiklerini hic sanmiyorum ben kadin halime gitmeye cekiniyorum eglenmek istersen illaki istiklal diye bisey yok ortakoy var yenikoy var bebek var var oglu var sen eglenmek iste yeter ki tasima kollari zaten gece seferleri yapiyor boyle gecelerde dert edilicek bir yanlari yok :KK14:

X