varmı boyle benım gıbı bır durum yaşayan lutfen yardım

simgeart

bebeğim sıkı tutun annene
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
469
1
kızlar merhaba 10 aylık evlıyım ve bebek dusunuyoruz son regl tarıhım 17 marttı bu ay adet donemınden 7 gun once yaptım ıdrar testı negatıftı ama dogru sonuc ıcın gecmesı gerklı dedıler 17sınde regl olmayınca kanda baktırdım gebelık yok dedıler ama bugun 19 u bende halen regl yok ve karnımda sıslık var 2 haftadır mıde bulantılarım oluyo sık ıdrara cıkıyorum kasıkalrımda regl oılcakmısım gıbı agrı oluyo ama olmuyorum goguslerım agrıyo benım gıbı olan varmı arkadaslar sızce ne yapmalıyım eyvahedigeldismile

ben varım canımbenımde 7 gun gectı 3 kere ıdrar testı yaptım cıkmdı knd baktırmadım dedın belırtıler bende de var

off ya cnm belırsızlık ne kotu degılmı
pekı sendede regl olmakmıssın gıbı agrı oluyormu

off ya cnm belırsızlık ne kotu degılmı
pekı sendede regl olmakmıssın gıbı agrı oluyormu

evet akıntım 7 gun dur cok kasık ağrısı bel ağrısı goğus ağrısı bunlar hepsı var ama ıdrarda cıkmıyor bırtanaseınde sılık cıkmıştı ısıkta gorunuyordu sonra yaptıklarımdacıkmadı ucuzu fark edr mı sızce

yok cnm ya cok pahalıı yok herhalde bende hep 3 4 mılyona aldım

benimde geçen ay 10 gün gecikti psikolojik dediler.
rahat olun .hayırlısı olsun

mrb eğer şimdiye kadar gecikme olmuyoduysa hamilesindir ben hasta olacağım gün yaptım negatif çıktı ama 4 gün geçti pozitif çıktı sabret inşallah var

zuzum benimm hiç
yolu bulmuştur senin yaramaz biraz daha sabır tatlım
konuştuğumuz gibi stres yok

Allah isteyen herkese nasip etsin kızlar

cok saolun kızlar zuzum tsk ederım yanımda oldugun ıcın degerlısın

oyy canım benim sende çok değerlisin benim için inan heyecanla bekliyorum bebiş haberini

canım benim daha ilk ay ilk deneme sakın moralimizi bozmuyoruz
öpüyorum kocaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…