VARIS TEDAVISI OLUP MEMNUN OLANLAR

Trill6161

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2018
39
12
35
Merhaba arkadaslar

29 yasindayim Sol bacagimda VARIS olustu. Kilcal VARIS degil Mavi Renginde ve agri sizi yapiyor Sizden Bu Konu ile ilgili TEDAVISINI olmus memnun kalmis kisiler varsa bana bilgileri verebilirler mi Mesela suluk tedavisi yaptiran var mi? Sonuc almis olan var mi ?

Ayrica icinizden ben yaptirdim VARIS gorunumunden agrisindan kurtuldum diyorsaniz Sizden bilgileri beklemekteyim. :)

Merhaba arkadaslar

29 yasindayim Sol bacagimda VARIS olustu. Kilcal VARIS degil Mavi Renginde ve agri sizi yapiyor Sizden Bu Konu ile ilgili TEDAVISINI olmus memnun kalmis kisiler varsa bana bilgileri verebilirler mi Mesela suluk tedavisi yaptiran var mi? Sonuc almis olan var mi ?

Ayrica icinizden ben yaptirdim VARIS gorunumunden agrisindan kurtuldum diyorsaniz Sizden bilgileri beklemekteyim. :)
bende varis yok ama bir arkadaşımın ciddi sorunu vardı, izmirde yaşıyorum burada bir doktor varmış bu konuda ünlü ona gitmişti ve hiçbir problemi kalmamıştı, ayrıca ona bir çorap da verdi varis çorabı ama bildiklerimizden değil, fiyatından da belli ydi bildiğimiz varis çoraplarından olmadığı, cidden çok iyi gelmişti

X