Varikosel

fatsek

Elbet bir gün kavuşacağız 👶
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2021
440
438
30
Arkadaşlar eşim 8 ay önce varikosel ameliyatı oldu ameliyat öncesi 45 milyon olan sperm 8 ay sonra 30 milyona düşmüştü lütfen anlayan yorumlar mı bu sonuçlara göre normal gebelik olurmu lütfen bu değerlerde olup da gebe kalanlar yazabilirmi bize de moral olsun bende hiç bir problem yok nolur görün paylaşımımı

Eklentiler

• A855384D-73D1-4010-A517-AC94BD1C4D6D.jpeg
    A855384D-73D1-4010-A517-AC94BD1C4D6D.jpeg
    82,7 KB · Görüntüleme: 69
Ameliyat sonrası dalgalanmalar olduğunu duymuştum
1 yıla kadar değerleri sürekli değişenler var
takviye kullanıyor musunuz ?

Ameliyat sonrası dalgalanmalar olduğunu duymuştum
1 yıla kadar değerleri sürekli değişenler var
takviye kullanıyor musunuz ?
Aslında takviyelere ameliyatın hemen peşinden başlamadık iki aydır doktor mfk nın üç aylık eş paketi aldık onu kullanıyor eşim ve keçiboynuzu pekmezi ameliyat öncesi 45 milyona çıkma sebebi de keçiboynuzu kürü ve proxeed plus oldu daha da düşüktü aslında hareketlilik falan sınırda hiç yok değil çok düşük değil ama her ay neden bu ay olmadı diyor insan teşekkür ederim cevap verdiğiniz için

Aslında takviyelere ameliyatın hemen peşinden başlamadık iki aydır doktor mfk nın üç aylık eş paketi aldık onu kullanıyor eşim ve keçiboynuzu pekmezi ameliyat öncesi 45 milyona çıkma sebebi de keçiboynuzu kürü ve proxeed plus oldu daha da düşüktü aslında hareketlilik falan sınırda hiç yok değil çok düşük değil ama her ay neden bu ay olmadı diyor insan teşekkür ederim cevap verdiğiniz için
Merhaba drmfk ürünlerinden hangilerini ve ne kadardır devam ediyorsunuz
Sizin değerlisiniz gayet iyi
Eşimde varikosel ameliyatı oldu değerleri sizin eşinizin değerlerinden daha kötü
Siz bence doğal yolla gebe kalırsınız öyle umuyorum
Bizde almak istiyoruz ama maddi anlamda sıkışık olduğunuz için alamıyoruz malesaf çok pahalı lar 😌

Eşimde varikosel ameliyatı oldu değerleri sizin eşinizin değerlerinden daha kötü
Bizde almak istiyoruz ama maddi anlamda sıkışık olduğunuz için alamıyoruz malesaf çok pahalı lar 😌mer
Bizde almak istiyoruz ama maddi anlamda sıkışık olduğunuz için alamıyoruz malesaf çok pahalı lar 😌
Merhaba mfk ürünlerin üç aylık eş paketini aldık son ay kullanıyor şuan eşim 1.5 aylıkken verdik o testi doktora yazdım dönüş sağladı üç ay bitecek bir at sonra vereceksiniz tahlili aşkla değerleri düşmez dedi.2500 e almıştık haziranda inşallah hepimizin isteyen herkesin olsun şu mübarek gecede..

Merhaba mfk ürünlerin üç aylık eş paketini aldık son ay kullanıyor şuan eşim 1.5 aylıkken verdik o testi doktora yazdım dönüş sağladı üç ay bitecek bir at sonra vereceksiniz tahlili aşkla değerleri düşmez dedi.2500 e almıştık haziranda inşallah hepimizin isteyen herkesin olsun şu mübarek gecede..
Amin inşallah canım benim ya

X