Varikosel sonrası hamiş olunurmu

TOMURCUK_27

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2022
566
220
25
Merhabalar arkadaşlar eşim 3 yıl önce varikosel ameliyatı oldu şuan 1 yıllık evliyiz bebiş istiyoruz bir yıldırda korunmasız ilişki yaşıyoruz bebişimiz olmuyor varikosel ameliyatı sonrası gebelik oluşur mu oluşursa neler yaşadınız ne kadar sürede neler yaşadıklarınızı ve hangi süreçte neler kullandınız anlatır mısınız bu durumdan çok rahatsız oluyorum stres yapıyorum surekli varikosel ameliyatı sonrası hamiş olan var mı acaba

Son düzenleme:
Kırıcı olmak istemiyorum ama "hamiş kalınır mı, hamiş olunur mu?" ne demek? Hamile kalır mıyım, gebelik oluşur mu diye sorsanıza.

Hamiş, mektup altına düşülen not demek. Hamile kelimesinin daha sevimlisi değil.

Merhabalar arkadaşlar eşim 3 yıl önce varikosel ameliyatı oldu şuan 1 yıllık evliyiz bebiş istiyoruz bir yıldırda korunmasız ilişki yaşıyoruz bebişimiz olmuyor varikosel ameliyatı sonrası gebelik oluşur mu oluşursa neler yaşadınız ne kadar sürede neler yaşadıklarınızı ve hangi süreçte neler kullandınız anlatır mısınız bu durumdan çok rahatsız oluyorum stres yapıyorum surekli varikosel ameliyatı sonrası hamiş olan var mı acaba
Benim eşim de varikoseldi ameliyat olmadan hamile kaldım HAMİLE olabilirsiniz evet

Benim eşimde ameliyat oldu bir ay sonra hamile kaldım takviyeler, inanç ve dua inşAllah olacak hayırlı zamanı vardır
İyi akşamlar ne takviyesi alındı acaba ya benim eşim üç yıl önce oldu bir yıldırdan fazladir evliyiz çakşır kökü suyu denedik olmadı hala deniyoruz ama hiç bi şekilde bebiş olmuyor

X