Selülit vakumlu masaj aletleri

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

ece111

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2009
780
5
42
kizlar bisey sorucam sacma gelicek belki ama internette bu vakumlu masaj aletlerini gordum ama alamiyorum bu ara borc harc fakirlestim acaba diyorum elektrik supurgesiyle bu seklde masaj yapsam ayni etkiyi gosterir mi? aleti kullanan va rmi ne dersiniz cok mu sacma olur bilmiyorumkismile

elektrik süpürgesi ile aynı etkiyi yaratamassın.benim var philipsin masaj aleti.bavak etini sanki iki parmak arası kavrayıp yukarı çekip yuvarlıyor.
yani masaj etkisi bu şekilde olunca, lenf drenaj sistemini harekete geçiriyor.düzenli kullanınca gerçekten işe yarıyor.
ama kılcal damar varis sorunu varsa kullanılmamalı.
üstelik yazın kullanmak terlemeden dolayı zor oluyor.cildiniz kuru olmalı..

elektrik süpürgesini bir sitede paylasıp deneyenler olmuş cılgınlık..bende bir işe yarayacağını düşünmüyorum hortumun ucuyla cekerken selüliti yok edicez diye derimizde sarkabilir ne bileyim bunu düşündüm..mantıksız geldi bana..

elektrik süpürgesi ile aynı etkiyi yaratamassın.benim var philipsin masaj aleti.bavak etini sanki iki parmak arası kavrayıp yukarı çekip yuvarlıyor.
yani masaj etkisi bu şekilde olunca, lenf drenaj sistemini harekete geçiriyor.düzenli kullanınca gerçekten işe yarıyor.
ama kılcal damar varis sorunu varsa kullanılmamalı.
üstelik yazın kullanmak terlemeden dolayı zor oluyor.cildiniz kuru olmalı..

hay allah bende bu alet için heveslenmiştim.ama kılcal damar sorunum var.ne yapcam ben ya

hhheheh sansimi bi deniyim dedim artik fakirligimden kurtulunca alirim baska cae kalmadi:KK70:

philips cellesse eski modelinden var bende ama doğru mu kullanıyorum bilmiyorum. bi yardımcı olur musunuz?bilmiyorumkismile
0-5 kademe ayarı var 3 te tutsam etimi tutamıyor 5 te tutsam acıtıyor ve çok yapışıyor. onu çekmek ayrı bi dert. selülitten kurtulana kadar kol kası yapıcam bu gidişle.
diz kapağımın arkasından yapıştırıp popoya kadar çekmek mi doğru yoksa popodan tutturup aşağı indirmek mi? aletin yönü önemli mi bunun da arkası önü var mı? oturarak, ayakta vb. yapmak farkeder mi? öncesinde sonrasında yağ krem falan sürülür mü? kuru kuru yapsam fayda eder mi?

bir de şu sorunum var bacak arkamda ve aramda görünür selülit var sıkınca iyice belli oluyor. ama bacaklarım sıkı, kaslı masaj aleti çoğu zaman etimi tutamıyor. yatarak bacağımı rahat bıraksam masaj yapamıyorum ne yapacağımı şaşırdım. bana bi yardım edin siz nasıl kullanıyorsunuz?

X