Vakumlu kürtaj,labioplasti,vajinoplasti,nişanlılık

bilinmeyenlerdende

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2023
8
-10
24
Arkadaşlar merhaba. Yardımcı olmanızı rica ettim ama ne yazık ki düğünü erkene çekemedik. Baktık ki imkansızı başarmaya çalışırken zaman geçiyordu ve ben bebeği aldırdım. Allah olmayanlara nasip etsin inşallah ama bu bir tercih değil. Allah nasip ederse bu duyguları yaşayabiliyoruz. Herkes aldırmama karşı olmuş ama şöyle bir şey var ki her şey bir canı doğurmaktan ibaret değil. Ona göre bir hayat yaşayıp,yaşatabilip,sunabilmektir hayat. Ben hazır değilim dediğim vakit tam da bundan bahsediyordum. Maddi ve manevi anlamda bazı sıkıntıları aşamamış olmak bir canı doğurup hayatı ona dar etmekle olmuyor. Kürtaj işlemimimi vakumlu bir şekilde oldum,aynı zamanda kombine estetik de yaptırdım süreci merak eden olursa paylaşabilirim.

Arkadaşlar merhaba. Yardımcı olmanızı rica ettim ama ne yazık ki düğünü erkene çekemedik. Baktık ki imkansızı başarmaya çalışırken zaman geçiyordu ve ben bebeği aldırdım. Allah olmayanlara nasip etsin inşallah ama bu bir tercih değil. Allah nasip ederse bu duyguları yaşayabiliyoruz. Herkes aldırmama karşı olmuş ama şöyle bir şey var ki her şey bir canı doğurmaktan ibaret değil. Ona göre bir hayat yaşayıp,yaşatabilip,sunabilmektir hayat. Ben hazır değilim dediğim vakit tam da bundan bahsediyordum. Maddi ve manevi anlamda bazı sıkıntıları aşamamış olmak bir canı doğurup hayatı ona dar etmekle olmuyor. Kürtaj işlemimimi vakumlu bir şekilde oldum,aynı zamanda kombine estetik de yaptırdım süreci merak eden olursa paylaşabilirim.
Canım yanlis anlama da maddi zorluktan bahsetmissin. Estetik ucretsiz mi yapildi acaba. Kaldı ki kurtaji kac haftalikken yaptirdiniz.

Kaçıncı haftada oldunuz kürtaj acı hissetinizmi

Canım yanlis anlama da maddi zorluktan bahsetmissin. Estetik ucretsiz mi yapildi acaba. Kaldı ki kurtaji kac haftalikken yaptirdiniz.
Maddi zorlukta olduğumdan bahsetmiyorum. Yani çocuğu doğurabilmek için evlenmemiz gerekiyordu en başta. Bu süreci de evli olanlar biliyordur. Yani çok uzun açıklamalar yapmayacağım 50-60 bin beni evlendirip çocuğuma bir ömür refahı vermeyecekti. 8 ile 9. hafta arasında oldum.

Kaçıncı haftada oldunuz kürtaj acı hissetinizmi
8. Hafta yeni bitmişti olduğum zaman. Acı da hissetmedim çünkü spinal anestezi yapıldı yani belden aşağı. İşlemden 1 hafta sonra adet kanaması gibi 1 haftalık kanamam oldu şimdi de estetik ameliyatlarından dolayı kahverengi bir akıntım oluyor. 24. Günüm

Geçmiş olsun. İyi yapmışsın hata yapmışsınız o beni ilgilendirmez herkesin kendi hayatı. Fakat çocuk gibi bir arzunuz yoksa iyi korunun. Bir de enfeksiyona dikkat edin.

Sende korun o zaman!
Bilinçsiz yere hamile kalip kalip kiyiyorsunuz masum canlara,sitede o kadar cok anne olmak isteyen var ki eminim bu yazıyı okurken etlerinden et kopmuştur.Keske Allah layik olana verse annelik gibi kutsal biseyi.
Yazik.....

Maddi zorlukta olduğumdan bahsetmiyorum. Yani çocuğu doğurabilmek için evlenmemiz gerekiyordu en başta. Bu süreci de evli olanlar biliyordur. Yani çok uzun açıklamalar yapmayacağım 50-60 bin beni evlendirip çocuğuma bir ömür refahı vermeyecekti. 8 ile 9. hafta arasında oldum.
Valla ne diyim herkes kendi taşıyacak günahını. O yuzden bize bisey demek düsmez.

8. Hafta yeni bitmişti olduğum zaman. Acı da hissetmedim çünkü spinal anestezi yapıldı yani belden aşağı. İşlemden 1 hafta sonra adet kanaması gibi 1 haftalık kanamam oldu şimdi de estetik ameliyatlarından dolayı kahverengi bir akıntım oluyor. 24. Günü
Özel klinikte mi oldunuz? eğer düşük falan olmazsa bende kürtaj olucam özel bir klinikte bide kürtaj işleminden hemen sonra toparlanmanız nasıl oldu rahat yürüyüp hareket edebiliyor muydunuz?

X