Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Allah gonlune gore versin isteyen herkese banada nasip etsin..atlatabilsem belki bizimde bi cocugumuz olur

Bende eşime sormuştum inanamadım.acı yanma kanama hiç bir şey yok çoğu söylenen abartı derin derin nefes alıp verin bu işin sırrı bu.

Yok iki aydir tedavi aliyorum 8 aylik evliyim..artik esimin yaninda rahatim en azindan..ama birlesme anina gelince sanki deliriyorum korkudan odum kopuyor
Çok iyi anlıyorum zor bir durum ama inan hepsi tamamen psikolojik.hiç bir zorluğu yok.biraz daha zamana ihtiyacın var.ben en son mum sokmayı denedim ve ondan sonra hızlı bir şekilde ilerledim.kendini hazır hissettiğinde ilişkiyi deneyin.yoksa başa döner durursun.

Oraya bisey girebilecegini kabul ettirsem kendime hicbir problem kalmayacak ama onu yapamiyorum parmak egzersizini bile yapamadim bu yuzden..

Oraya bisey girebilecegini kabul ettirsem kendime hicbir problem kalmayacak ama onu yapamiyorum parmak egzersizini bile yapamadim bu yuzden..
işte bunu aşama aşama yapacaksın.önce serçe parmağına biraz kayganlaştırıcı sür.yavaş yavaş içeriye sokmaya çalış.acımadığını göreceksin.orda boş bir yol var kayıp gidecek.ama tabi biraz cesaretlenip ittirmen lazım.sonra işaret parmağına geçersin.sonra biraz daha kalın bir aparatla denemelere devam et.yaptığını gördükçe başaracaksın.oraya birşey girdiğini kabul etmeye başlayacaksın.

En bastan deneyecem tekrar bunu asmak zorundayim biliyorum..keske daha kolay bi yolu olsaydi...

Arkadaşlar bende vajinismus hastasıyım suan tedavi görüyorum ama . . eş denemesini geçemiyorum . .parmak egzersizlerinde ben kendimyapabiliyorum . ama es denemesini geçemiyorum ne yapmalıyım .. .aparat kullanmak istemiyorum .

Kızlar merhaba bende 8 ay vajınısmusla mücadele ettikten sonra yendim fakat bazen yapmakta çok zorlanıyorum.esimle artık çocuk sahibi olmak istıyoruz ama deneme yaparken çok kasıyorum bazen acaba başa mı döndüm birkez alabildim birdaha olamayacakmış gıbı geliyo ne zaman rahatça yapabileceğim

Merhaba öncelikle tebrikler yendikten sonra olabiliyor kasılmalar çünkü korku gitmiyor beyinden ne zaman korkuyu atlatırsın işte o zaman rahat oluyo ben yeneli 2 buçuk yıl oluyo bir de bebeğim oldu normal doğumla işte afedersin genişler rahat olur filan diye okumuştum doğum sonrasında baktımki alakası yok tamamen beyninle alakalı bu da malesef biraz tecrübe ile atlatılıyo üstüne git sakın bırakma çocuk düşünmek için erkense en azından bikaç ay beklemenizi iyice alışmanızı tavsiye ederim

bende sizleri özledimmm herkes iyidir inşallah zeale ve hazaldan haber varmı hu hu kızlar nasılsınz?
gökçe canım nasıl oldun?bebişin inşallah sağ salim doğmuştur.Allah analı babalı büyütsün.darısı hepimize olsun.

iyizz bacım büyüyoruz uykusuz gecelerde??? ne olsun 4. ayı doldurduk gecen zaman ömürden gidiyorrr

bebiş geliyor ailemz büyüyor yazınca önceki sayfalarda meğer kızların bizlerin bebeklerini kastetmiş olmalısın , ecrin 2.ci geliyor yazınca aman allahım dedim bu meslektaşım amma hızlı çıktııı dedim :) neyse yanlışanlamaymış

Tesekkur ederim cevabiniz icin ama 30 yasina gircem bir ay sonrahamile kalmak istiyorum acikcasi bu yuzden acele ediyorum biraz daha alistim gibi.Allah hepimizin yardimcisi olsun

Huu huuu selam arkadaslar niye kimse yazmiyor artik yaww... Merak ettim herkesiii.. Elvann nerelerdesinn sessizce nilay vardi bi aralar...

Hic kimse girmez oldu.Canim nilay en son ikinciye hamileydi dogdumu bilmiyorum.trinity senle ben ayni zamanda yenmistik benim kizim 20 aylik oldu

Hic kimse girmez oldu.Canim nilay en son ikinciye hamileydi dogdumu bilmiyorum.trinity senle ben ayni zamanda yenmistik benim kizim 20 aylik oldu

Aynen nie kimse yazmiyor artik eskiden ne gızeldi konusurduk ederdik.. Masallah nilay ikinciyi dogurdu ozmn hic haberim yoktu. Benim oglumda 2 yasina girdi Allah uzun ömürler versin evlatlarımıza.. Rabit sen 8 sene sonra yenmistin yanlismi hatiliyorum?? Bide yenmeden once hamile kalmistin sanki? Yanlisim varsa özür dilerim uzun zmn oldu...

Evet canim uzun yillar sonra yendim dedigin gibi yenmeden once bebegim olmustu .simdi gordum herhalde nilay dogum yapmamis 2.oglu oluyormus.Evet eskiden gorusuyorduk ama simdi afacanlarimiz cok yoruyor aylar sonra sayfaya bakabiliyoruz. Bu meseleyle ugrasan butun kardeslerimizi rabbim en kisa zamanda kurtarsin,.

İyi geceler kızlar yoğunluktan dolayı giremedim nasılsınız iyi misiniz rabit trinity ne var ne yok gökçem yok canım zaten uyku sorunumuz var ikinciyi düşünmek için erken henüz

Selam kizlar yaziyorum ama kimseden cevap gelirmi bilmiyorumm... ara sira girip bakiyorum ssayfaya ama herkes gitmiss... ne gunlerdi yaaa... allah kimseye yasatmasin vajinismus.... yorumumu goren olursa lutfen cvb yazsinnn.... ozledim herkesiii... burdaki muhabbetlerii... hoscakalin...

yeni vajili nesil olarak farkli bi topikte desteklere tam gaz devam ediyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…