vajinusmusu yendimmm

cimbomm1905

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2022
116
72
Herkese Merhaba;
Buraya bu şekilde yazmak için o kadar çabaladım o kadar hayal ettim ki anlatamam... bu ay 2 yıllık evli olacağımm ve vajınusmusu 2 hafta önce yendim.Nasıl oldu derseniz çok zor geçti,çok yıprandım o kadar umutsuzdum ki ve en cok beni üzen anne olamayacagmı dusunmek bu süreçteki en büyük şansım eşimm iyiki var bir gün bile bana gelip neden böyle demedi ama içten içe üzüldüğünün farkındaydım ilk sene cocuk dusunmedk dneemelerimiz hep husranla bitiyordu. Doktora gitmeye karar verdim 3 seans aldım hiç bir fiziksel sıkıntım olmadıfgını söyledi egzersiz önerdi.
parmak egzersizi yapamadım.sağlıksal problemler yasadım o sekıl erteledik.en son artık cok bunladım burdakı yazılanları okudum yenen arkadaslarla konuştum allah razı olsun hepsinden piskolojik olarak kendıme yabalılırsın basarıcaksın dedım ve bir gün eşime denemek istediğimi söyledim kayganlaştrııcı ile denedik ve o gun oldu o kadr mutlu oldum ki devamı geldimi derseniz geldi ama cok acı ve yanma hissi vardı cunku hala bıraz da olsa tedirgin ve kasıyordum. ama son 2 de onu da yendim artık hi bir sıkıntımız yok burdan hala savasan arkadaslarım umarım sizde yenersiniz cunku gercekten hayatınız degısıyor daha pozitif daha mutlu oluyorsunuz.. burdan baana özelden de yazabalirsnz cunku ben cok burdan arastırdım yazdım kişilere o yalnız lık o piskoloji gerçekten cok zor yasamayan bilemez...

Arkadaşlar her kadin gibi buraya yazmayı bende okadar cok bekledim ki umutla yazılanları okumakla geçti 1 bucuk yılım ne yaptıysam olmadı eşimi cok severek evlendiğim halde olmuyordu. Cocuk sahibi olmak istiyorduk ama her denememizde eşimi iterek son veriyordum iliskiye kendimi zorluyordum ama bi duvar vardi sanki oraya çarpıyordu ileri gidemiyordu az bisey girebiliyodu eşim ama ondan sonrasını nekadar zorlasakta gidemiyordu burda ki yazıları okuyarak vemcaine sprey aldim öncesinden de kayganlastirici jel almıştı eşim oncesin de vemcaine spreyi sıktım dışına daha sonra yavaş yavaş içine sokabildigim kadar sokup sıktım ve elimle akmasın diye sürdüm 10 dk sonra uyuştu ve eşimle denememiz sonucu başardım ben ne dilator nede parmak egzersizleri hicbisey yapmadim bu sprey sayesinde bugün vajinismusu yendimmm umudunuzu yitirmeyin ve benim yazdıklarımada göz atın deneyin umarım sizdede faydalı olur allah bu sorunu yaşayan herkese nasip etsin inşallah
Not: benim durumum biraz daha iyiydi eşim yaklasabiliyordu ve az biseyde olsa girebiliyordu bu yüzden dilator ve parmak egzersizlerini dönemden bu spreyi alip denedim direkt uyusturdu ve sonuç mükemmel
Arkadaşlar her kadin gibi buraya yazmayı bende okadar cok bekledim ki umutla yazılanları okumakla geçti 1 bucuk yılım ne yaptıysam olmadı eşimi cok severek evlendiğim halde olmuyordu. Cocuk sahibi olmak istiyorduk ama her denememizde eşimi iterek son veriyordum iliskiye kendimi zorluyordum ama bi duvar vardi sanki oraya çarpıyordu ileri gidemiyordu az bisey girebiliyodu eşim ama ondan sonrasını nekadar zorlasakta gidemiyordu burda ki yazıları okuyarak vemcaine sprey aldim öncesinden de kayganlastirici jel almıştı eşim oncesin de vemcaine spreyi sıktım dışına daha sonra yavaş yavaş içine sokabildigim kadar sokup sıktım ve elimle akmasın diye sürdüm 10 dk sonra uyuştu ve eşimle denememiz sonucu başardım ben ne dilator nede parmak egzersizleri hicbisey yapmadim bu sprey sayesinde bugün vajinismusu yendimmm umudunuzu yitirmeyin ve benim yazdıklarımada göz atın deneyin umarım sizdede faydalı olur allah bu sorunu yaşayan herkese nasip etsin inşallah
Not: benim durumum biraz daha iyiydi eşim yaklasabiliyordu ve az biseyde olsa girebiliyordu bu yüzden dilator ve parmak egzersizlerini dönemden bu spreyi alip denedim direkt uyusturdu ve sonuç mükemmel

çok sevindim senin adına da umarum herkes bu illetten kurtulur..

Merhaba ben de burda yazılanlar ile penetrasyon yaşayabildim. Kegel egzersizini parmak ile birlikte yapınca oramı keşfettim ve cinsel birleşmeyi de aynı şekilde sağladık. Ancak benim sıkıntım şu git gel yapmaya başlayınca acıyor ve çıktıktan sonra kanama oluyor her seferinde. Yani kuruluk ve kasma kaynaklı olduğunu tahmin ediyorum o yüzden kayganlaştırıcı da kullanıyoruz yine de 10 dk kanamam oluyor. Öneriniz var mı bunun için?

öncelikle bir doktora görünmeni tavsiye ederim. Büyük ihtimal kastığın için olabilir ilişkiye girdikten sonra o tahriş yerleri iyileşmesi için bir iki gün ara verin. ilişki öncesini uzun tutun yeterli islaklık oldugunda denemenizi öneririm. Ama bnm doktorm normalınde kanama olmayacagını kanamanın zorlama tahrıs sebebiyle oldgunu soylemişti. 10 dk kanama normal değil canım önce doktora görün umarım hersey istediğin gibi olurr ... :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…