vajinusmusu yendim

vajinusmusu yenen varmi

• Ankete Katılan
    2
Gözünüz aydın bende de vardı bu durum ve ben de terapiyle yendim. Gerçekten de insanın hayatını kabusa çeviren birşey. Yeni evlenmiş gibi oluyor insan kurtulunca. Kaçamaklar yarattığımda eşimin şaşkınlıkları görülmeye değerdi. Şimdi de hastanedeyim birazdan doğuma giricem. Bebeğim güzel anıların meyvesi olacak inşallah. İlk oğlumda maalesef bu duyguları yaşayamamıştım vajinismus yüzünden. Darısı diğer kadınların başına. Allah bu dertten kurtarsın herkesi.....

Rabbim hayirli ugurlu etsin ins Anali babli buyusun ins
Darisi benim basima ins
Bend terapiler sonycu yendim cok mucadele ettim
Ama soonunda bu hastaligi yenince hersey bu kadarmiymis dedim
Cok mutluyum
Allah herkezin yar ve yardimcisi olsun ins

kızlarrrrr merhabalar nasılsınız bakalımm mayıs 15 de evlendım ama ne siz sorun ne ben söyleyeyım ağlamak mı dersın zırlamak mı dersın ne ararsan vardı bende :))) ilişkiye giriyordu ama ölüp biterek ama daha sonra bu işin böyle gitmeyecegını gördüm ve yenmek için çareler aradım. anestol mü dersin kas gevşeticiler mi ohoo.. zeytınyagı denemedim hiç. BEbe yagı almıştım ama denemek kısmet olmadı :))) bugun Meryem suresı nas felak ayetel kursi okuudum ve denemeye başladık gözümü kapattım ve olabıldıgınce bacaklarımı açtım ve hoppp diye oldu yanma ve agrı tabiki oldu ama yendımmmmm :) uzun suredır burayı da okuyordum ALLAH RAZI OLSUN kkaderım ın yorumları ve bır kac arkadasın yorumları benı cesaretlendırdı hele heeleee bir yrum içimi dağladı diyebilirim bu iş unı mezunu olmaya da bakmıyıor cıft unı okudum ve bu ılllet benı sardı aama yendım ertelemeyınnnn kızlar :)))))

Çok sevindim cNim yendegine bende vakinusmus hastasıydıö yendim ve simdi bebek bekliyoruz :emir_bebek:darısı tüm olmayanların başına :KK200:

tedavi derken nasıl tedavi? benim kız kardeşimde 2 yıl olacak evleneli hala olmamış. botoks yaptırmayı düşünüyor.

kızlarrrrr merhabalar nasılsınız bakalımm mayıs 15 de evlendım ama ne siz sorun ne ben söyleyeyım ağlamak mı dersın zırlamak mı dersın ne ararsan vardı bende :))) ilişkiye giriyordu ama ölüp biterek ama daha sonra bu işin böyle gitmeyecegını gördüm ve yenmek için çareler aradım. anestol mü dersin kas gevşeticiler mi ohoo.. zeytınyagı denemedim hiç. BEbe yagı almıştım ama denemek kısmet olmadı :))) bugun Meryem suresı nas felak ayetel kursi okuudum ve denemeye başladık gözümü kapattım ve olabıldıgınce bacaklarımı açtım ve hoppp diye oldu yanma ve agrı tabiki oldu ama yendımmmmm :) uzun suredır burayı da okuyordum ALLAH RAZI OLSUN kkaderım ın yorumları ve bır kac arkadasın yorumları benı cesaretlendırdı hele heeleee bir yrum içimi dağladı diyebilirim bu iş unı mezunu olmaya da bakmıyıor cıft unı okudum ve bu ılllet benı sardı aama yendım ertelemeyınnnn kızlar :)))))
Bana da yardımcı olur musunuz

X