Vajinusmusu evde yenmek istiyorum

womence

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2023
333
488
Merhaba hanımlar, ben 11 aydir evliyim. Vajinusmus illetiyle boğuşuyorum. Artık yenemeyecegime inanmaya basladim. Doktora da gittim ve fizyolojik bir sıkıntım olmadığını öğrendim. Korkumu aşamiyorum. Benim gibi bu sıkıntıyı yasayanlar ve kendi yenenler lütfen yardımcı olabilir mi

Ben evlilğimin başında geçirdim 2 ayda kendiliğimden atlattım kafanıza taktığınız başka birşey mi var? Bu sıkıntı fizyolojik olarak değil piskolojik bir rahatsızlıktır zaten. Rahat muayene olabiliyormusunuz kadın doktorunda ? Onda da korkunuz varmı?

Ben ilk gittiğimde cok utanmıştım.kilolu oldugum icin belki utandim.fiziksel gorunumumle alakali takıntım var. Ama ilinci muayeneme rahat gitmistim ama ozur dileyerek soyluyorim vajenin icine bisey sokmasina izin vermeden goz muayenesi yaptırmıştım. Benim korkum herseyin onune geciyor sanki olecekmisim gibi hissediuorum o olay gerceklesirse. Yani kan kıyamet acıdan olecekmisim gini.cunku cok minik bir nokta gibi oraya bir cisim girebilecegine beynim inanmıyor

Ben evlilğimin başında geçirdim 2 ayda kendiliğimden atlattım kafanıza taktığınız başka birşey mi var? Bu sıkıntı fizyolojik olarak değil piskolojik bir rahatsızlıktır zaten. Rahat muayene olabiliyormusunuz kadın doktorunda ? Onda da korkunuz varmı?
Siz nasıl yendiniz peki , gercekten acimadi mi, sitede bicok kadin " bumuymus dedim" diye yazmislar da inanamıyorum ben oyuzden soruyorum.

Ben ilk gittiğimde cok utanmıştım.kilolu oldugum icin belki utandim.fiziksel gorunumumle alakali takıntım var. Ama ilinci muayeneme rahat gitmistim ama ozur dileyerek soyluyorim vajenin icine bisey sokmasina izin vermeden goz muayenesi yaptırmıştım. Benim korkum herseyin onune geciyor sanki olecekmisim gibi hissediuorum o olay gerceklesirse. Yani kan kıyamet acıdan olecekmisim gini.cunku cok minik bir nokta gibi oraya bir cisim girebilecegine beynim inanmıyor
Fiziksel takıntıların olabilir bende kiloluyum ama insan ya kendiyle barışık olmalı yada değişim yapıp kendi öz güvenini yükseltmeli bu ayrı bir konu ama kan kıyamet kopmuyor , dünyada bukadar insan birbirleriyle beraber olmak için can atıyolar bukadar zevk alınan bişey düşün yani kadın erkek ayırmak sızın hoşlarına gıdıcek bişey ki cinsellik hayatımızın bir parçası. Herşeyi geçtim Allah biz kadınları bu şekilde yarattı ve oraya bir cisim girebilmesini bırak ordan bir can dünyaya getirebiliyoruz bizim yapımız bu Rabbim herşeyi dengine göre yaratmış bu gerçek okadar insan doğum yapıyor :) bu düşünceleri kafandan atmalısın evliliğine zarar gelir farklı bir açıdan bakmayı denemelisin sonrası çok daha kolay gelir sana. Gerçekten doktorlara para dökecek kadar korkunç birşey değil inan ki ben kendim yaşadım

Siz nasıl yendiniz peki , gercekten acimadi mi, sitede bicok kadin " bumuymus dedim" diye yazmislar da inanamıyorum ben oyuzden soruyorum.
İnanmicak birşey yok çabalamanız lazım hemde bi an evvel 11 ay olmuş eşinle arandaki bağı düzeltmen gerek. Gerçekten bende bumuymuş demiştim birleşmede kan felanda gelmedi herkesde gelmiyor herkesin vajinal yapısı farklı..

Merhaba hanımlar, ben 11 aydir evliyim. Vajinusmus illetiyle boğuşuyorum. Artık yenemeyecegime inanmaya basladim. Doktora da gittim ve fizyolojik bir sıkıntım olmadığını öğrendim. Korkumu aşamiyorum. Benim gibi bu sıkıntıyı yasayanlar ve kendi yenenler lütfen yardımcı olabilir mi
Gercekden yaptıkda sonra bumuymus diceksin öenmli olan kasmaman rahat olman kafanı baska seylere vermen acı diye bisey kesinlkle yok bende yapamadım 3 ay egzersiz ve kayganlastırıcı krem etkili oldu

Jel kullanın mutlaka iyi gelecektir size ve bu olay çok normal bir olay. Kan revan olsa inanın kimse yapmazdı. Dünyanın en güzel duygusunu nasip etmiş yaradan bunun bilinciyle bence atlatabilirsiniz. Düşünsenize insan doğuyor oradan minik görmeyin siz ☺️

Emla krem al sür vajinusmıs kalmazzz asla

Benim de vardı canım çok acıyordu belimin altına yastık koydum ikinarak ilk başta ilişkiye girdim falan sonra hamile kaldım ama yine canım yanıyordu bebeğimi kaybettim orada kürtaj yaparken doktor pelvik kemiğin çok dar dedi fiziksel muyane yaptirdiysan 3 4 seansta hallediliyor

Merhaba ilk evliligimde böyle bir problem yaşadım 17 yaşındaydım çok korkutmuşlardı beni ve evlendikten bir ay sonra bunun yüzünden boşandım ben isteyerekde evlenmemiştim açıkçası adamda hödükdü asıl iş bana göre sende değil senin eşinde bitiyor aranızda geçeni bilemem ama sana yaklaşırken daha nazik ve sabırlı olmalı ben bu illet yüzünden kızlığımı bile ameliyat ile bozdurdum ama ameliyat daha çok korkmama sebep oldu sonra şuan evli olduğum eşimle tanıştım evlendik ve 1 çocuğum var en önemlisi yatağa girdiğiniz de o niyetle hareket etmemek zaten o niyetle girince baştan iş bitiyor erkeğin ilk ilişkiyi kadına hissettirmeden yapması gerekiyor yoksa evde kesinlikle bu illeti yenemezsin benim kurtuluşum esim sayesinde oldu

psikologa gitmenizi çok öneririm

Meraba sirf bu konuda yardimci olmak için bu sayfayı açtım 13 yıllık evliyim evliligimin 8 yılını vajinusmus olarak gecirdim inanın asilmayacak bir sorun değil

Merhaba bende ilişkiden korkuyordum 8 ay sonrasında oldu ben kendimi kasarak yapmak zorunda kaldım senin üstte olduğun pozisyonda olmalı daha rahat etmen için elinle yavaş yavaş ittirerek yenebilirsin tamamen kontrol sende olacağı için çok zorlanma olmuyor ben öyle yendim

X