VAJİNUSMUSU BOTOKSLA YENEN VARmı

Rahva

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2020
15
1
30
Merhaba arkadaşlar 2 yıllık eviliyim bulunduğumuz ilde bir kadın doğumcu ile görüştük bana yapısal vajinusmus tanısı koydu ve botoks yöntemi ile çözebileceğimizi söyledi , bunu yaptıran varmııııı??

Yanı doktor alttan muayne ederken parmağını sokabildi pskolojik olsaydı bacaklarımı kapatıp itebileceğimi söyledi Hatta bazı hastaların çatala bile çıkamadığını söyledi yapısal ve pskolojik olarak ikiye ayrılıyor diye anlattı ve botoks önerdi

Parmagını sokabildiyse ve itmediysen büyük başarı.sorun ne peki.eşini mi itiyorsun

Evet eşimle birlikte olurken hafif bir giriş oluyo ama baskıyı hissedince geri itiyoru m

Bende de vardı ama ilaçla yendim uyuşturucu spreyle doktor bi pipet ittirdi içime onu alabildiğimi görünce kafa da da yendim biraz

Botoksla mı? O nasıl oluyormuş yahu? Botoks yapılmadık bi bu kalmıştı İlk defa duydum

pelvik kaslara uygulanıyor yani kasılmaya sebep olan kaslar uyuşunca otomatikmen kasılma olmayacak ve giriş gerçekleşiyor diyor doktor mantıklı ama yaptıran varsa sormak istedim

pelvik kaslara uygulanıyor yani kasılmaya sebep olan kaslar uyuşunca otomatikmen kasılma olmayacak ve giriş gerçekleşiyor diyor doktor mantıklı ama yaptıran varsa sormak istedim
Aman cnm hassas zaten oralar , yaptırma bence sakın öyle şeyler. Evliliğimn ilk zamanları ben de kasıyordum kendimi hala daha ilk girişte rahat olamıyorum sonra alışıyorum. Tamamen kafada aslında bence zaten parmak olmuş diyosun demek tam vajinismus değlsn benm gibi, doktorum da ben kendmi kasıyorum diye sormuştum da bana vajinismus olsan hiç ilişkiye giremezsin demişti önceden. Sen de bence dokundurmazdın bile.

daha önce ben de araştırdım ama kesin çözüm olmadığını okumuştum imkânınız varsa iyi bir doktorla bu sorununuzu asmaya çalışın alanında çok iyi doktorlar var şuan araştırdığım reyhan özcan Temizkan ve süleyman eserdag tedavi ücretleri biraz uçuk botoks çözüm değil

esinizi yaklastirabiliyorsaniz uyuşturucu spreyle bi deneyin girişi saglayabilmissiniz doktorun dokunmasinada müsaade etmissiniz kayganlastirici ve uyuşturucu spreyle bi deneyin Çözüm saglayamazsaniz tedaviye oyle başlayın vajinusmusu çözen Bayanlarımız var burada bu sekilde cozenlerde var bence bir onlara da göz atin size faydası olur diye düşünüyorum

Ben botoksu yaptırarak yendim cok şükür

Asla bu hastalık botoks ile yenemezsiniz. Botoks kasları felç ederek kasılmasini engeller. Botoks 5 ay sonra etkisi geçtiğinde ise tekrar kaslarınız kasilacaktir. Asla önermiyorum. Sorunu çözmeniz için iyi bir doktordan terapi alın. Benim yaşadıklarımı yaşamayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…