Vajınusmus

gulsum81

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2023
3
0
22
Merhaba kızlar ben 2 yıllık evliyim vajınusmus hastasıyım ilk gece başarısız oldu ve tabiki diğer gecelerde bi kadın doğumcuya başvurduğum da doğuştan vajınam kapalıydı ve bi operasyon geçirdim ondan sonra parmak egzersizleri dilatörler psklojik tedaviler hepsini geçirdim parmak egzersizi ve dilatörleri yapmak çok kolaydı hepsini başarıyla yapıyodum fakat eşimle deniyemiyoruz denesek de birlikte olamıyoruz yaklaşık 1 senedir eşimle asla ilişkiye giremedik girmek bile istemiyoruz eşim de hiç yaklaşmıyor napıcam bana yardım edin ne yapabilirim başka ? Nasıl aşarız bu durumu

Merhaba, ilk 1 ay ben de ilişki yaşayamamıştım… psikolojik olarak kendimi eksik yetersiz hissediyordum. Keşke evlenmeseydim vs vs diye… sonra araştırmaya başladım. Aslında tamamen bekarken ve küçükken duyduğumuz o kötü tecrübelerden kaynaklı olduğunu fark ettim. Çok acıdı, ilk çok acıyor vs cümleleri kafamızda kalıyor ve vajinanın esnek bir organ olduğunu bilmiyoruz. Sonrasında kendimi serbest bırakmayı öğrendim. Tek sorun oranın gerçekten esneyebilen bir organ olduğunu kabullenmek ve içselleştirmek. Lütfen her gün değil ama birkaç gün arayla deneyin . Bir de durumdan zevk almaya bakın. Vajinanın genişlediğini ve acı vermediğini göreceksiniz ben bile atlattıysam herkes atlatabilir

Teşekkür ederim inşallah aşarız bu durumu dua edin

Merhaba vajinusmusu yenen biri olarak burda birilerine yardımci olmak istedim bende 3 yıl bu sacmalikla ugrastım psikolojik olarak cok kotu zamanlar yasadim neden evlendim diye sorguladim sormak istediginiz bi durum olursa yardimci olurum sevgiler

Merhaba yenebildiniz mi?

Çok isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…