Jinekoloji Vajinusmus

Sweet247

Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2022
11
4
27
Lütfen bana vajinusmus hakkında tavsiyelerinizi ve yapmam gerekenleri anlatır mısınız ilişki esnasında yirtilacakmis hissi oluştuğu için hic bir sey yapamıyorum

Gitmediyseniz doktora gidip gercekten fiziksel bir engel olup olmadigini ogrenebilirsiniz.
Onun disinda kimsenin ilişkide vajinasi yirtilmaz, kocaman bebek doguyor o kanaldan.

Lütfen bana vajinusmus hakkında tavsiyelerinizi ve yapmam gerekenleri anlatır mısınız ilişki esnasında yirtilacakmis hissi oluştuğu için hic bir sey yapamıyorum
Ben uyuşturucu krem ve spreyle yenmiştim tabi egzersiz de yapmıştım

Gitmediyseniz doktora gidip gercekten fiziksel bir engel olup olmadigini ogrenebilirsiniz.
Onun disinda kimsenin ilişkide vajinasi yirtilmaz, kocaman bebek doguyor o kanaldan.
Doktora gittim fiziksel olarak herhangi bir sorunum yok parmak egzersizi verdi ve yeterli olmuyor

Ben tedavi ile yendim egzersiz ve kayganlaştırıcı krem cok etkili oldu bende kac ay yapamadım yapabileceğmede inanmıyodm ama başardm korkulcam gram bisey yol tamamen yanlıs bilgiden sadece kasma nasıl olduğunu bile anlamıcaksın

Ben kızlık zarını doktora giderek aldırdım ondan sonra korkum çoğaldı yaşımda küçüktü evliliğim bitti ama şimdi eşimle severek evlendim ve hem kızlık zarım olmadığı için hemde eşim çok nazik hareket ettiği için hiç birşey anladım kendiliğinden oldu

Ben 8 yıl vajinusmus yaşadım 5 yıl oldu atlatali her ilişkide perine yirtigi oluyor nasıl olmaz

8 Yıl yaşadım vajinusmusu öyleyken hamile kaldım dogum sonrası yine devam etti vajinusmus parmak egzersizle yendim parmağınızı içinize almaya çalışın ve derin nefes alın inanın oluyor

Ben kızlık zarını doktora giderek aldırdım ondan sonra korkum çoğaldı yaşımda küçüktü evliliğim bitti ama şimdi eşimle severek evlendim ve hem kızlık zarım olmadığı için hemde eşim çok nazik hareket ettiği için hiç birşey anladım kendiliğinden oldu
O ameliyati bende oldum çok gereksizce yine olmadı zaten ilişki parmak egzersizle yendim 8 yıllık mücadelem var vajinusmusla şükür 5 yıl oldu atlatali

Ben 8 yıl vajinusmus yaşadım 5 yıl oldu atlatali her ilişkide perine yirtigi oluyor nasıl olmaz

Siz vajinismus atlatmamişsiniz hala vajinismussunuz ve zorla ilişkiye giriyorsunuz herhalde. Normal ilişkide yirtik filan olmaz. Hangi doktora gitseniz normal demeyecektir. Devamli ayni sorunu yaşayarak ilişkiye girilmez sagliksiz yaptiginiz şey.

X