Vajinusmus :((

ahu34

Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2022
61
108
27
Merhaba ben vajinusmusum 8 aylık evliyim😔 dilatör set aldım egzersizlere başlaıdm 4ncüyü alınca aldıktan hemen sonra 2 damla kan geldi sizce zarim bozulmuş mudurr? Ve ayriyetten eşli denemede hala başarılı olamıyorum psıkolojik olarak çok kötüyüm motivasyonumuda kaybettim🥺🥺 lütfen bana yardımcı olun bayanlar

Merhaba ben vajinusmusum 8 aylık evliyim😔 dilatör set aldım egzersizlere başlaıdm 4ncüyü alınca aldıktan hemen sonra 2 damla kan geldi sizce zarim bozulmuş mudurr? Ve ayriyetten eşli denemede hala başarılı olamıyorum psıkolojik olarak çok kötüyüm motivasyonumuda kaybettim🥺🥺 lütfen bana yardımcı olun bayanlar
Merhaba Kuzucum sana tabikide yardımcı oluruz her zaman bozulmuştur büyük. İhtimal asla üzülme sende yenecksin

Nasıl yenicem😪 2 gün önce denedik eşimle yine kasılmalar icmeler devam ama dilatörle yapinca sıkıntı yok yine başa döndüm gibi hiç egzersiz yapasın bile yok

Nasıl yenicem😪 2 gün önce denedik eşimle yine kasılmalar icmeler devam ama dilatörle yapinca sıkıntı yok yine başa döndüm gibi hiç egzersiz yapasın bile yok
Bir arkadaşa daha önermiştim, emla isimli krem var sürdükten 10 dk sonra acıyı felan hissetmiyorsun bence bir denemelisin.

Canım bende lanet hastalıkla çok uğraştım.. Yok parmak egzersiziymiş, yok kremmiş, yok bilmem ne hepsini denedim bir türlü başarıya ulaşamamıştım. Çok üzülüyordum, sonunda arkadaşımın tavsiyesi ile bir doktor buldum ve cesaretimi toplayıp gittim. Bu iletten böyle kurtuldum ama kurtuldum :) o yüzden sende yapabilirsin başarabilirsin yeter ki cesaretli ol :)

Ahu merhaba muhtemelen esnedi ve biraz kendini kastın o yüzdenn oldu.Seni aktif vajınusmus topiği var oraya etiket edeyim sona gelmişin aksini asla düşünme ❤️

Benı de eklermısın guruba rıca etsem bende atlatamadım halen doğum yaptım halen cesaret edemedım
Canım popüler vajinismus konusu var oraya etiket yapayım
Seni hatırlıyorum aparat çalışması yapıyodun hamile olduuğunu öğrenmiştin sağlıkla büyüt bebeğini🙏🏻

Bir arkadaşa daha önermiştim, emla isimli krem var sürdükten 10 dk sonra acıyı felan hissetmiyorsun bence bir denemelisin.
Bende bir sene kadar uğraştım en sonunda emla krem ile atlattım hafif uyusma yaptigi için sızı orani düşüyor zamanla kremi birakip kayganlastirici kullandım beyinde artik aci yok düşüncesi oldukca da rahatlik geliyor herhangi bi aci oluşmuyor herşey kafada bitiyor zor bir durum İnsaallah en kisa zamanda atlatır bu durumu yaşayanlar

Aynı durumdayım dilatörü rahat yapıyorum ama eşimle Bi türlü yapamadık hiç umudum kalmadı 😔😔😔

Kızlar belki tuhaf gelcek ama bende ilk 2 ay eşimle hiç bi şekilde ilişkiye giremedim doktora gittim aparatlar kayganlaştırıcılar parmaklar hiç bi şekilde olmadı sonra bi gün 3 günlüğüne bi tatile kaçmıştık orda otelde jakuzinin içindeyken oldu ben suyun içinde olmamızın faydalı olduğunu düşündüm saçma gelebilir ama böyle yani sonra orda bi kaç kere aynı şekilde ilişki yaşadık ben üstteyken böylelikle atlattım

Canım popüler vajinismus konusu var oraya etiket yapayım
Seni hatırlıyorum aparat çalışması yapıyodun hamile olduuğunu öğrenmiştin sağlıkla büyüt bebeğini🙏🏻
Evet. Hamıle kaldıktan sonra demedım korktuğun ıcınde sezaryan oldum kızım 7aylık oldu ben halaen hıc bısey yapamadım

X