Vajinusmus sonrası Zevk suyu ike hamile kalınır mı?

Ecem1628

Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2021
775
590
30
Kızlar merhaba,

4 yıldır evliyim vajinusmustum atlatalı tam 9 gün oldu. Bu 9 gün içerisinde 6 kez cinsel birliktelik yaşadık korunmasız bir şekilde ama eşim sadece bir kez boşaldı ondada geri çekildim . İçine boşalmış olmadı yani. Ama kafama takılan benim adetim düzenlidir 28 günde bir oluyor geçen ay adetimi 2 kasımda oldum yumurtalama dönemim 21 kasımda bitiyor ve eşimin dışarıya boşaldığı zaman 26 kasım yumurtalama dönemime denk gelmiyor fakat internetten araştırdım zevk suyunun geldiğini erkek farketmiyormuş illahaki boşlamadan öncede gelmiyormuş ya daha öncekilerde zevk suyu geldi farketmediysem diye kafama takıldı.
Benim adetime 1 gün var yarın adet günüm ama hiç bir belirti yok bende sadece gögüslerimde hassasiyet var birde kasıklarımda ağrı normalde 3,4 gün önceden adet olucağımı anlardım bu sefer öyle birşey olmadı acaba ilişkiye girdim diyemi yoksa zevk suyuda hamile bırakır mı ? Yorumlarınızı bekliyorum .

Geri cekilme bir korunma yontemi degildir bu yontemle hamile kalan cok insan var. Kendinize bir korunma yolu secin daha yeni vajinismus atlatmissiniz iliski nasil olur nasil zevk alinir tam ogrenemeden hamile kalmaniz iliskinizin altina bomba yerlestirme etkisi yapar.

Evet tabi öyle hamile kalırsam çokda problem değildi benim için ama sonradan düşününce 2,3 ay kendime zaman ayırmalıyım diye düşündüm tam anlamıyla alışmam lazım acemiliğime denk geldi diyelim .

Bir sene beklemeniz bence sizin icin daha iyi olur tabi yine siz bilirsiniz. Prezervatif dogum kontrol hapi bir sekilde korunun.

Hamilelik var mi bilemem ama evlendikten sonra adet duzeni cok degisebiliyor duzenli iliskiden kaynakli olabilir yani

Geri çekilme korunma yöntemi değil. Korunmak için eşinin kesinlikle prezevatif takması lazım. Onda bile çok düşük ihtimal olsa bile prezervatif yırtılabilir yada vajina içinde çıkabilir. Bu şekilde yanlışlıkla hamile kalan insanlar var. En güvenilir yöntem prezervatifli olsa bile eşinin boşalmadan dışarı çıkması içeride boşalmamasıdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…