vajinusmus muyum

biraylak

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2022
115
13
27
merhaba ilişkide aşırı zorlanıyorum korkuyorum vajinusmus belirtileri tutuyor fakat ilişkiyede zar zor giriyoruz içime giriyor boşalıyor. bir türlü karar veremiyorum

Değilsin sadece stres yapıyorsun doğru nefes al ver ve eşine bak o.sana güven versin dur dediğinde dursun nefes al derinden sonra ver kendini gevset bedenini bırak emin ol çok fark olacak + su bazlı jel al + cok yanıyor ise kaşıntı fln da varsa enfeksiyonda canını yakabilir

vajinismus gibi hissediyorum belirtileri okuyunca ama bir yandan da içime giriyor boşalıyor içimde bekliyor falan kan da geldi bilemiyorum

vajinismus gibi hissediyorum belirtileri okuyunca ama bir yandan da içime giriyor boşalıyor içimde bekliyor falan kan da geldi bilemiyorum
Bende onları okudum ve onlar beni korkuttu zaten bende kendimi vajinismus sandım ama değilmişim çünkü eşim içime girebilirdi
Vajinismus çok ciddi bişey yıllarca atalanamyanlar var bence okumayın psikolojik olarak etkiliyor ben çok pişmanım okuduğumda dedigiklerimi yapın derim

Peki yne de penisin hepsi vajina ya grmiyosa da sıkıntı olur mu? Vajinus mudur?

Peki yne de penisin hepsi vajina ya grmiyosa da sıkıntı olur mu? Vajinus mudur?
Canım az girdi vajinismusum diye bişey yok
Vajinismus penisiin kafasını bile alalamaktir
Kapalıdır orası kanama bile olmaz
Esin baya boşalmış zevk almış sen bilinç altını baya bozmussun

Canım az girdi vajinismusum diye bişey yok
Vajinismus penisiin kafasını bile alalamaktir
Kapalıdır orası kanama bile olmaz
Esin baya boşalmış zevk almış sen bilinç altını baya bozmussun
Bn konu sahibi değilim... Ayrıyeten sordum... Yani sormak istediğim penisin tamamı grmese bile vajene penetrasyon tam değilse o birliktelik erkek için sıkıntı mı? !

Bn konu sahibi değilim... Ayrıyeten sordum... Yani sormak istediğim penisin tamamı grmese bile vajene penetrasyon tam değilse o birliktelik erkek için sıkıntı mı? !
Ay pardon canım kusura bakma erkek başını koyduktan sonra ileri gelir yapar zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…