Jinekoloji Vajinusmus başarı öykülerinizi paylaşırmısınız çok ihtiyacım var😢

mucizeayd

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2022
102
272
37
11 aylık evliyim bende bu illet ile mücadele ediyorum eşim çocuk istiyor aparat aldım 3 ay oldu ve bu hafta başladım eşime kıznca hep erteledim. Şuan 3. Aparattayım 4 numaradan aşırı korkuyorum kegel egzersizi çok yapamıyorum kaç dakika yapmalıyım nolur başarılarınızı benimlede paylaşırmısınız

Canım korkacak bişey yok aslında. Bende 3ay boyunca vajinismusla savaştım. Balayımı evliliğiminsn güzel günlerimi kötü bir şekilde ağlayarak geçirdim. Ama ilişki esnasında odaklanma kendini sıkma akışına bırak lütfen. Yaşadığın güzel anlarını düşün. Sandığın gibi bir acı yok. Öyle olsa hiç kimse bunu başaramazdı. Oradan bir bebek çıkıyor düşün. Lütfen kasma.

Kesinlikle bir acı yok bende 1.5 yol ugraştım. Eşimde pek desteklemedi hep boşverdi uzun sürdü o nedenle ama ilişkiye girdikten sonra bu muymuş dedim. Su an 4 yıllık evliyim ve hamileyim.

Eger tek basına halledemiyorsan doktora gitmeni şiddetle tavsiye ederim. Erteleme hastalığına dönüşüyor sonradan. Kendine güven ve inan o kadar basit ve acısız birşey ki

Merhaba 4 numarayı yapıyorum ama batma ve yanma oluyo aparatları eşim denedi oldu sıkıntı yok ama biraz daha çalışmalıyım. Siz bunu aşınca hemen oldumu bebişiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…