vajinoplasti

Fililifilo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2018
32
3
merhaba;
MERSİN'de vajinoplasti(vajina daraltma) işlemi yaptıran var mı? Lütfen yaptıran varsa yardımcı olsun

merhaba;
MERSİN'de vajinoplasti(vajina daraltma) işlemi yaptıran var mı? Lütfen yaptıran varsa yardımcı olsun

Diger konuda yazmistim simdi gordum sizin basligi. Ben oldum mersin'de. Plastik cerrah mehmet dogan'a. Kendisini cok cok guvendigim bir doktor onerdi. Aslinda diger doktora caglar yazicioglu'na gidecektim ama o acibadem kayseri'ye gecince inanilmaz fiyat verdi hastane. Ben de dr.un cerrahligini bildigi icin referans olmasini dikkate alarak mehmet bey'e gittim. Kopan parmagi bile muntazam dikiyor demislerdi zaten. Islemi de o derece basarili gorunen. Vajinoplasti oldum ama cinsel perhiz oldugu icin onu test edemedim :) ama yazacagim insallah merak edenler icin

Ben kadım doğum doktoru bilgin kara'ya muayene oldum fakat bu işlemi ne sıklıkla yapıyor ve yapan birine denk gelsem belkide hemen yapacağım. Ama riske de atamıyor insan

Ben kadım doğum doktoru bilgin kara'ya muayene oldum fakat bu işlemi ne sıklıkla yapıyor ve yapan birine denk gelsem belkide hemen yapacağım. Ama riske de atamıyor insan

Mehmet bey'i tanimiyordum ben caglar bey ameliyatlara girdik beraber inanilmaz isinin piridir gozum kapali referans olurum dedigi icin gittim. Surekli yapiyor ve heryerden hastasi var. Yani fotosu cekilip atilcak bi yer olsa profil yaparim o kadar memnunum goruntuden cok sukur :)))

Sizin tedirginliginizi de anliyorum ben de deli gibi arastirdim oncesinde, korktum da haliyle ama vallahi iyi ki yaptirmisim dedim. Dr.a guvenmeniz cok onemli. Ben dedigim gibi dr.u taniyarak degil caglar beye guvenerek gittim. Pisman degilim. Ama vajinoplasti tecrubesini ancak perhiz bitince cevaplayabilirim. Cok mu daraldi az mi deneyince gorecegim. Ancak sunu soyleyebilirim son olarak, giris kismim acik gibiydi benim. Artik kapali gorunuyor. Alt kisima dogru dikisler var. InsaAllah guzel bir sonuc alirim. Size de yazarim sonucu :)

peki sizin işlem olduktan sonraki süreç nasıldı ayağa kalkabiliyor musunuz şuan mesela ? işlemi olduktan sonra işe dönmem mümkün müdür. Malumunuz her doktor işlem sonrası ayaklanıp eve gidebilirsiniz normal hayata dönebilirsiniz diyor

Ben islemden sebep ayaga kalkamamazlik yasamadim. Bi gece istirahattan sonra Antep icin yola ciktim. Kendim kullandim araci ve yalnizdim. Oturma kalkmada sorunum olmadi ama spinal anesteziye bagli bas agrisi cok cektim. Ilk 1 hafta sislik bile olmadi her sey yolundaydi. 1 hafta sonra sol tarafta sislik oldu. O da indi sukur su an. Hic oyle islemin dayanilmaz agrisi olmadi. Sadece genel anestezi olmayi tercih ederdim. Gercekten korkulacak bir islem degil onun disinda. Icinden parca kesiliyor birazcik sikintisi da olcak tabi. Ama ne oturamamazlik yasadim ne de iste sorun oldu. Hafif bir gerginlik oldu 2 hafta otururken benim tedirginligimden o da. Aman dikis mi patlicak korkusuyla. Iyi bir dr bulur guvenirseniz dusunmeyin bile. Bir de benim 2 islemdi dusunun ona ragmen boyle rahat diyebiliyorum. Sıfır agrısız zahmetsiz olmasini beklemeyin ama korkmayin da. Ilaclari duzenli kullanirsaniz sorun yasamazsiniz. Iyilesme surecindeki asiri kasintiyi saymazsak :)

kimden gün aldın canım. sakın yalnız gitme. yanınnda biri olsun. yanına gecelik al. ve hsta bezi. çıkışta külot giyemiyorsun. akıntın olucak

kimden gün aldın canım. sakın yalnız gitme. yanınnda biri olsun. yanına gecelik al. ve hsta bezi. çıkışta külot giyemiyorsun. akıntın olucak
Guvendigim bi bayan doktor var ondan aldim da sagliyorlar gerekenleri ztn. Tesekkurler yine de. Senin yaptirdigin yer ne kdr fiyat vermisti?

Guvendigim bi bayan doktor var ondan aldim da sagliyorlar gerekenleri ztn. Tesekkurler yine de. Senin yaptirdigin yer ne kdr fiyat vermisti?
canım kadın doğum doktoruna gitme bi plastik cerrah a git. sonuçta plastik cerrah bu işlemi sirkülasyonvari olarak yapıyo .eli daa yatkın

canım kadın doğum doktoruna gitme bi plastik cerrah a git. sonuçta plastik cerrah bu işlemi sirkülasyonvari olarak yapıyo .eli daa yatkın
Plastik cerrahi pek uzak duruyor. Bitaz arastirdim, herhangi bir komplikasyon olusursa garanti etmiyorlar. Yardim istiyorlar kadin dogum uznanindan. Kadin dogumcu da bana mi sordun hastayi alirken gibi bir soru uretebilecek konuma gececek bir kimyaya burunebiliyor. Yani consultasyonsuz plastik cerrahin yapacagi bir is degil benim cahil kafamla anladigim.
Ayrica kadin dogumculardan da bu genital estetik konusunda uluslarasi cemiyetler yapilar vasitasiyla egitim alanlar var. Madem para veriyorum isini takip edip yetkin olan ellerde yaptirmak lazim diye dusunuyorum. Usta cirak iliskisine giriyor konu.biz yapariz ederiz diyor insanlr.

Ozeti bu.

canım öle bişi yok. asıl kadın doğumcular plastik cerrahtan yardım istiyo. forumlarda dikkat et. yamuk yumuk dikilmiş labiolasti ameliyatları var. korkunç acılar çeken kadınlar. zaten işini bilen bi plastik cerraha denk gelirsen kadındoğumcuya hayatta işin düşmez. eğer kadın doğumcular işini düzgün yapsa doğumlardan sonra bu kadar dağılmış kadınlar olmayız. yarısı onların eseri . gözünü seveyim öyle düşünme

Ben hu kdr kin dolu degilim :) senin dusuncen oyleyse de degistirmek icin bisey demem. Sen estetisyenine dvm.burada yollarimiz ayriliyor :) gecmis olsun

kadın doğumcular hergün yüzlerce gördükleri için hangisi normal anormal daha yatkın gibiler hem genelde dogum sonrası genişlemeler olduğu için iç bölgeyi daha iyi yaparlar gibime geliyo ben de en yakın zamanda randevu alamyı düşünüyorum zaten kadın dğumcudan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…