Vajinoplasti sonrasi

selmahsenur

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2019
5
2
30
arkadaslar 12 gun oldu genel anesteziyle ameliyat olali bugun kontrole gittim muayene oldum eve geldigimde kanamam oldu hala kesilmedi kasiktada agri var bir cook yazi okudum herkes fiyat sormus acisini sizisini zorlugunu konusmus olanlar biraz bilgi verin olurmu iyilestikten sonra genisliuormu tekraf ben bugun baktigimda eskisinden daha genis gordum acikcasi bu normalmi toparliyormu kendini sonradan suan vasat duruyo genislik duzelicekmi bilmiyorum onca aci sizi cektigimlemi kalicam tekrar olmak zorunda kalicammi hic bir fikrim yok doktor baya rahat bir sekilde memnun kalmassan tekrar duzeltiriz diyo 2 parmaktan daha genis bir vaziyette anlamafim hic bisey napicagimi hic bilmiyorum hersey bikenara okadar zorlugu cekipte eskisinden kotu olursa diye cok korkuyorum birde labioplasti olmayida dusunuyorum doktor gerek olmadigini soyluyor ama simetrik degil bu baya belli oluyor dikis izi kalir dedi istedigin gibi olmassa geri donusu yok dedi olanlar memnunmusunuz birde agrisi sizisi oluyormu uzun sure lutfen nilenler bilgilendirsinler olurmu cok ihtiyacim var buna

içeriye girerek kamera yardımıyla muayene ettiiyse kanamanın biraz artması normal, bana da öyle olmuştu, 1 gün sonra normale dönüyor. daraltma ameliyatından sonra benimki de çok dar olmadı ama benim için sıkıntı değil, ilişki sırasında eskisine nazaran sadece bir çıt daha iyi diyebilirim. geçmiş olsun

Canim hangi doktora oldun sen ben suleyman eserdaga oldum girisi yukseltmis büzüştürup dikmis ici yine ayni genislikte iliski esnasina cani bicak keser gibi aciyo ne yapacam sastim doktir rahat duzeltiriz ama bu bukadar olur birsey yok diyo cok lakayid bir sekilde ben bu doktorun onune nasil yatiyim birdaha baska doktorada gosterecek kurus kalmadi kocamla aram bozuldu verdin o kadar parayi dagittirdin kendini diyor piskoljimiz coktu kendimizi toparlayip hadi bir daha deneyelim diyoruz ayni aci sonu kavga ne yapacam saastim kaldim sikayet ediyim parami geri alabilirmiyim ki bilmiyorum boyle bi konuyu kimseye danisamiyorumda cildiracam vallahii

Merhaba
Ben 11.11.19 tarihinde vajinoplasti ameliyatı oldum olurken doktorum yanı sıra klitoris de biri diğerinden küçüktü büyüğü ile aynı boy daralttı aslında çok akıntım vardı gitme sebebim buydu devlet hastanesine gittim sasırabilirsiniz semt poliklinikten randevu aldım doktorumun adı Zeynep Ömer Zeytinburnu ve Bakırköy’de oluyor genelde sonra vajinamda biraz genişleme olduğunu söyledi ama normal dedi keğel hareketiyle düzelebilir dedi istersen ameliyat edeyim dedi ameliyatı kabul ettim 4 parmak rahatlıkla giren vajınal daracık oldu ameliyattan çıktım bel altı uyustuktu lokal anestezi güle oynaya geldim bi sonraki gün taburcu oldum hiç agrı hiç kanama olmadı çok korkmustum hiç sorun yok henüz beraber olmadım ama parmak girmiyor diyebilirim bu arada operasyonum Samatya devlet hastanesinde oldu kesinlikle para vermeye gerek yok merak edenler bana ulaşsın yonlendirebilirim

Devlet hastanesinde oldum harika sonuç aldım

Merhaba Cinsel perhiziniz ne zaman bitecek ben de oldum 6 hafta sonra dedi doktor sizin de baya olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…