Vajinit dediler yanmam 3 haftadır geçmiyor

Merhabalar bende trikomonas enfeksiyonu ve bunu takiben vajinit çıktı... ama doktorlarımız o kadar savsak ki ... sizde de öyle bi bakteri olabilir mi acaba ... kaç doktora gittim anlamadı... dün şükür anladılar bi ilaçla geriledi şikayetlerim
Çok geçmiş olsun bulam doktorunuz kimdi bende de var ama üreme olmayınca yok denıkıyor

Smear yaptırdım iltihap çıkıyor ama devlet hastanesinde yaptırdığım için cinsi yazmıyor. Biteral ve neo penatran kullandım onları kullanınca karnımdaki ağrı daha belirginleşiyo ayrıca bende kalçalara doğru yayılan bir ağrıda oluyo acaba rahim içi enfeksiyonmu var yani tam rahim bölgesi yada rahim ağzı ben artık basit vajinit geçirdiğimi düşünmüyorum. Vajinal floramızda bozulmuş tabi cabası. Sende nasıl belirtiler oluyor
Sizinle aynı ilaçları kullandım. Hatta son çare olarak iğne verildi bana beş gün günde iki adet. Ama düzelme olmadı. Smear aynı şekilde çıkıyor. Kültür temiz geliyor. Bende sadece akıntı var başka bir belirtim yok. İlerleyen haftalarda direk tirkomanos testi yapan laboratuvarlar varmış. Onlarla görüşeceğim. İşin tuhaf tarafı bizlerde trikomanas olsa enfeksiyon doktorum eşimede bulaştıracağımı söylüyor ancak onda yok.

Doktorlara gitmeye devam yani anlayacağınız.

Sizinle aynı ilaçları kullandım. Hatta son çare olarak iğne verildi bana beş gün günde iki adet. Ama düzelme olmadı. Smear aynı şekilde çıkıyor. Kültür temiz geliyor. Bende sadece akıntı var başka bir belirtim yok. İlerleyen haftalarda direk tirkomanos testi yapan laboratuvarlar varmış. Onlarla görüşeceğim. İşin tuhaf tarafı bizlerde trikomanas olsa enfeksiyon doktorum eşimede bulaştıracağımı söylüyor ancak onda yok.

Bende de aynı sorun var kafayı yıyecegım artık bunun ıcın nereye gıdeceksınız pcr mı yaptırcaksınız

Tabiki trikomonas varsa eşinin idrar kültüründe de olur. Pcr yaptırcaksan sonucunu yazarmısın.

merhaba bende de vajinit ve trikomonas teshis edildi gecen sene kasımda ve hala kaşıntı yanma akinti devam ediyor gecmiyor ne yaptiysam. yesilimsi bir akıntı geliyor ama koku yok. probiyotik kullaniyorum ondan mi bilmiyorum. cok caresizim.

merhaba bende de vajinit ve trikomonas teshis edildi gecen sene kasımda ve hala kaşıntı yanma akinti devam ediyor gecmiyor ne yaptiysam. yesilimsi bir akıntı geliyor ama koku yok. probiyotik kullaniyorum ondan mi bilmiyorum. cok caresizim.
Hangı doktora gıttınız acaba 😔

guncelleme geciyorum son durumumla ilgili,
probiyotik kullanımı yeşile ceviriyormus akıntıyı ben motiflor kullandim bir hafta gibi.
kademeli olarak kaşıntı ve kizariklik cok sukur 1 sene sonunda gecti.
onun dışında intaniye bolumu doktorumun tavsiyesi ile terbisil kullandim ve pudra sürdüm kuru tuttum.
buradan da gördüğüm bir yorumda sirkeli suya oturmayi kesfettim ve inanın mucizevi bir yöntemmiş. haftada 1 kez ilik su ve elma sirkesine 20 dk kadar oturuyorum cok iyi geliyor tesekkur ederim

hala gecmemesine inanamiyorum doktor doktor geziyorum. artık pes etmek üzereyim

İdrar yolu enfeksiyonu sanıyordum ... bir sürü doktora gittim ,doğal olarak bir sürü de ilaç verdiler kullandım... vajinamdaki yanma tam geriledi derken tekrar başlıyor... aşırı derecede enfeksiyon var dediler ... Vajinit dediler ama ne yaparsam yapayım asla geçmiyor , dışarı bile çıkamıyorum ... çok huzursuz ediyor ... duo balance bv kullanmaya başladım ... lütfen yardım 😢 kendimi öldüresim geliyor artık... hpv den şüphelendim doktorlar hiç öyle bişey düşünmüyor
Hpv olabilir rahime kolposkopi ile baktırın

X