Vajinismusum var ama evli değilim ne yapmaliyim?

manik_depresif99

Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
68
18
25
Bundan bir sene onceki iliskimde cinsel birlesme yasadik ama ben cok korktum ve hic zevk alamadim. Beni birazcik zorladi hatta anlayissiz biri oldugu icin. Yine ayni kisiyle ikinci sefer denedigimizde de cok zor oldu ve hic zevk almadim. Aradan zaman gecti ve yeni sevgilimle denedik. Fakat icime giremedi. Cunku cok dat gercekten. Tek parmagim bile zor giriyor. Ve aciyor. Hal boyle olunca da sevgilim beni zorlamadi. Ama ben kendim surekli deniyorum. Yine de hicbir sey fayda etmiyor ne yapmaliyim

Son düzenleme:
1 sene once ilk kez iliskiye girdim ama cok zor oldu ve hic zevk almadim. Tekrar girdigimde yine zevk almadim ve cok zor basardim. Su anki iliskimde bir sefer denedik ama sevgilimi cok sevmeme ragmen hicbir sey hissetmedim. Ve iliskiye girmedik. Beni zorlamak istemedi. Ben kendim deniyorum ama tek bir parmagim bile zor giriyor. Cok sert ve dar neden boyle anlamiyorum cok mutsuzum.
Orgazm olamadığınızın için çok dar sert
Orgazm olundugunda giren penisin şeklini alıyor zaten.
Orgazm sorununuz varsa dr a gtmeniz şart ama bekarmışsınızda gerçe bu durumun bekarı evlisi olmaz ama belki hekime anlatrkn çekinme duygusu olablr. Parmak olayıni denemeyin.
Sex filmi izlediğnzde zevk alymsnuz peki

Orgazm olamadığınızın için çok dar sert
Orgazm olundugunda giren penisin şeklini alıyor zaten.
Orgazm sorununuz varsa dr a gtmeniz şart ama bekarmışsınızda gerçe bu durumun bekarı evlisi olmaz ama belki hekime anlatrkn çekinme duygusu olablr. Parmak olayıni denemeyin.
Sex filmi izlediğnzde zevk alymsnuz peki
Orgazmla bunun alakası yok. Yanlış yönlendiriyorsunuz.

Iyi de orgazm olmam icin zaten ya parmak ya da penis girmesi lazim. Nasil olacak anlamadim pek. Evet orgazm olamiyorum tam yukseldigimde bitiyor. Zevk aliyorum ama orgazm olmuyorum hic. Acaba vajinismus degil de orgazm problemim mi var. Cunku ben buradakileri okudum. Vajinama cocuklugumdan beri aynayla bakarim bundan korkmam. Cocuklugumdan beri masturbasyon yapiyorum. Yani asiri istekli biriyim. Benim gibi birinin vajinismusu olmasi cok sinir bozucu olur

Iyi de orgazm olmam icin zaten ya parmak ya da penis girmesi lazim. Nasil olacak anlamadim pek. Evet orgazm olamiyorum tam yukseldigimde bitiyor. Zevk aliyorum ama orgazm olmuyorum hic. Acaba vajinismus degil de orgazm problemim mi var. Cunku ben buradakileri okudum. Vajinama cocuklugumdan beri aynayla bakarim bundan korkmam. Cocuklugumdan beri masturbasyon yapiyorum. Yani asiri istekli biriyim. Benim gibi birinin vajinismusu olmasi cok sinir bozucu olur
İlk gece korkusu demisler halk arasinda. Bence ondan var sizde. Bol Ön sevişme, oral seks, kayganlastirici bunlar kurtarıcıdır. Siz üstte olun. Alıştırma yapın bu şekilde.

Orgazm konusu bundan baska bir konu. İlişkiye girememekle orgazmin ne alakası olabilir. Ciddiye almayin o yorumu. Rahatlikla ilişkiye girdikten sonra olacak şey orgazm. Penis girmeden ne orgazmı? :KK70:
Orgazm sadece penis grmesiyle olan bişey değildir.sevişirsin orgazm olursun azarsın vajina sulanır cinsel birliktelik ister vücut.
Vücut orgazm olup cinsel birliktelik isterse zaten acida hissedilmez
Konu sahibine yardımcı olmaya çalışıyoruz
Tam olarak sorunu ne çözmeye çalışıyoruz.
Yazdığı konunun bir çok cevabı olabilir
Sorunun cevabını bulup ona yönelip bi tedavi şekli belirlemesi lazım kendine
Mesela şòylede olabilir sık ilişkiye girmiyosa vajinası dardir ve ilk ilişkiler sirasnda acima olur.
Korkup diğerlernde de olackmı kaygısı yaşayblr
Yani kestirip atmayın

Orgazm sadece penis grmesiyle olan bişey değildir.sevişirsin orgazm olursun azarsın vajina sulanır cinsel birliktelik ister vücut.
Vücut orgazm olup cinsel birliktelik isterse zaten acida hissedilmez
Konu sahibine yardımcı olmaya çalışıyoruz
Tam olarak sorunu ne çözmeye çalışıyoruz.
Yazdığı konunun bir çok cevabı olabilir
Sorunun cevabını bulup ona yönelip bi tedavi şekli belirlemesi lazım kendine
Mesela şòylede olabilir sık ilişkiye girmiyosa vajinası dardir ve ilk ilişkiler sirasnda acima olur.
Korkup diğerlernde de olackmı kaygısı yaşayblr
Yani kestirip atmayın
Klitoral orgazm olursa da bunu yenemez. Ben vajinismus geçmişliyim. Öyle bir şey değil bu.

Vajinismus olsanız bile evli olmamaniz tedaviye engel değil ki.Bir doktora gidin bakalim sorun vajinismus mu yoksa basit bir korku mu onu anlayıp soruna odaklanın.Orgazm icin cinsel ilişki sart degil bu arada zira oral iliski ile de orgazm olabilirsiniz.Ben vajnismus yasadım orgazmda sorun yoktu oral ya da sürtunme yoluyla orgazm olabiliyordu penis alamıyordum bahsettiginiz sadece vajinal orgazm ise onu bilemem

Vajinismus olsanız bile evli olmamaniz tedaviye engel değil ki.Bir doktora gidin bakalim sorun vajinismus mu yoksa basit bir korku mu onu anlayıp soruna odaklanın.Orgazm icin cinsel ilişki sart degil bu arada zira oral iliski ile de orgazm olabilirsiniz.Ben vajnismus yasadım orgazmda sorun yoktu oral ya da sürtunme yoluyla orgazm olabiliyordu penis alamıyordum bahsettiginiz sadece vajinal orgazm ise onu bilemem
Peki nasil kurtuldunuz bundan?

X