Vajinismusu yenememek!

Kistler yüzünden de acı duyuyor olabilirsiniz. Doktorum vajinismus tedavisinden önce kist olup olmadığına bakmıştı. Vajinismusu yenmek için en iyi yöntem dilatör tedavisi

Şu an elimde olsa vajinismus olan herkesi bir yere toplar ve lütfen korkma gerçekten bir kez dilatör setle denediğinde yapacaksın diye bağırmak isterdim:))) ben de çok çektim bu konuda ve bana parmak egzersizi çok itici geldi hiç yapmadım. Burası sayesinde dilatör seti duydum sipariş verdim ben o gün her şey bitti:)

Öncelikle merhaba bende 3 aylık evliyim yeneli 2 ay oldu . Emla diye bir krem var onu kullan ve bebek yağını da eşine kullan ben faydasını gördüm. Hiç korkma.

Merhaba bende vajinismus tedavisi gördüm maliyetli ama başardık be yapilan tedaviyi evde uygulayabilirsiniz biz kredi çekip ödedik bu parayı üzüldüm çok basit bişeymiş herkes veremiyor ama bu sorunda günden güne büyüyor yardımcı olmak isterim

Merhaba. Evet, herkes çok basit diyor. İnşallah ben de yenerim ya. Kist ameliyatı olma durumum vardı. Doktor tekrar çıkıyor vs dedi. Boşuna para ve zaman gitmesin dedim olmadım. İyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum. Gerçi hala olsam mı acaba diye de düşünmüyor değilim.

Este krem uyuşturucu sürüp 2 dk bekle sonra aparat vazelin batir nefes egzersiz ide söyliym nasil tamamı oluyo anlamiyosn bile sonra bir büyük bir büyük 4 tane var zaten yapisini çözüyorsunuz rahatlıyorum

Nasıl yaptınız nasıllll nolur fikir verin birinin yardımına ihtiyacım var

Yani bu işte ıkınmak önemli öyle mi peki ıķınınca bi kasılma olmuyor mu penisi kabul etmeme durumu olmuyor mu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…